Darmowy internet w Orange. Efekt meczu Polska - Albania

Darmowy internet w Orange. Efekt meczu Polska - Albania

orange logo
orange logo
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
28.03.2023 06:50

Orange zgodnie z tradycją rozdaje internet w ramach promocji "Giga za gole". Po zwycięstwie Polaków nad Albańczykami klienci pomarańczowej sieci otrzymają darmowy pakiet internetowy, lecz muszą się spieszyć.

Mecz Polska - Albania nie był wydarzeniem, w którym polscy piłkarze zachwycili kunsztem piłkarskim. Wynik nie był fantastyczny, ale 1:0 i pierwsze punkty w kwalifikacjach do mistrzostw Europy to zawsze pozytywny akcent. Szczególnie jeśli wraz za nim idzie promocja dla klientów Orange, w ramach której otrzymają oni darmowy pakiet internetowy.

Darmowy internet w Orange został przyznany w ramach akcji "Giga za gole". W przeciwieństwie do jej piątkowej odsłony tym razem klienci pomarańczowego operatora otrzymają nie 5 GB, ale 8 GB za strzeloną przez Karola Świderskiego bramkę i zwycięstwo nad Albanią. Promocja potrwa krótko, więc nie warto zwlekać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Polska - Albania. Darmowy internet dla klientów Orange

Darmowy internet, pochodzący z akcji "Giga za gole", można aktywować na kilka sposobów. Można to zrobić, wysyłając SMS z zakładki "dla Ciebie" lub "dla Firm" w aplikacji Mój Orange, lub standardowo o treści KORAB pod numer 233. W przypadku użytkowników Orange Flex możliwe jest odebranie darmowych 8 GB, wpisując kod KORAB w aplikacji, w zakładce "Kody promocyjne".

Na jeden numer przypada tylko jeden pakiet darmowych gigabajtów. Czas na jego aktywację nie jest długi. Można jej dokonać do wtorku 28 marca 2023 r. do godz. 22:50. Pakiet zostanie uruchomiony najpóźniej 24 godziny od zlecenia jego aktywacji, a darmowy pakiet internetu pozostanie aktywny przez siedem dni.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)