Die With Me to komunikator tylko dla osób, którym... właśnie pada bateria

Die With Me to komunikator tylko dla osób, którym... właśnie pada bateria

Die With Me
Die With Me
Mateusz Żołyniak
23.01.2018 17:13, aktualizacja: 23.01.2018 18:17

Czy w czasie, gdy nawet najwięksi gracze na rynku internetowych komunikatorów podkradają sobie pomysły, można stworzyć unikatowe i nietypowe rozwiązanie? Twórcy Die With Me twierdzą, że udało im się stworzyć pierwszy komunikator przeznaczony dla osób, którym baterie w telefonach właśnie padają.

Wyróżnij się nie funkcjonalnością, a pomysłem

W sklepach z mobilnymi aplikacjami nie brakuje zabawnych aplikacji, których twórcy bazują na mocno nietypowych pomysłach. Die With Me (umrzyj ze mną) to jeden z najnowszych tytułów z tej kategorii, który dostępny jest tak na Androida, jak i iOS. Czym ma się wyróżniać?

Twórcy aplikacji postanowili przygotować czat dla tych użytkowników, którzy chcą podzielić się z innymi osobami tym, że bateria w ich telefonie za chwilę się rozładuje. Można dzielić się frustracją z powodu dużego poboru energii przez wielki ekran smartfonu czy faktu, że zapomniało się podładować wcześniej urządzenia, ale inne tematy nie są wcale zabronione.

Die With Me - The chatapp you can only use when you have less then 5% battery

Jedyny haczyk tkwi w tym, że do chatroomu można dostać się tylko wtedy, gdy poziom naładowania baterii spadnie do poziomu 5 proc. Tak, dodatkowym absurdem związanym z Die With Me jest to, że korzystanie z tego programu (stałe połączenie z siecią) przyspieszy proces rozładowywania telefonu.

Zarabianie na absurdalnym trendzie

Pomysł na Die With Me jest całkiem niezły - absurdalny, ale całkiem zabawny. Ciężko mi jednak wesprzeć twórców nawet dobrym słowem. Nie chodzi wcale o próbę stosowania chwytliwej nazwy Die With Me, ale fakt, że nie jest to program darmowy, a aplikacja za którą przyjdzie użytkownikom zapłacić dolara.

Die With Me
Die With Me

4 zł za możliwość pogadania zanim telefon padnie to niedużo, gdy weźmie się pod uwagę choćby cenę programu I Am Rich, który już jakiś czas temu miałem okazję przetestować. Opłata sprawi jednak, że osób korzystających z programu nie będzie wiele, a do tego dość szybko zapewne im się znudzi.

Mimo że nie zachęcam do zapoznania się z Die With Me, to z pewnością nie stanie się nic wielkiego, gdy ktoś zdecyduje się tę apkę pobrać.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)