Dobra robota! Clubhouse na Androida uratowany

Dobra robota! Clubhouse na Androida uratowany

Dobra robota! Clubhouse na Androida uratowany
Miron Nurski
19.02.2021 14:38, aktualizacja: 19.02.2021 15:38

Świat stał się właśnie troszkę lepszym miejscem.

Przypomnijmy: w ostatnim czasie furorę robi komunikator Clubhouse, który jest zarezerwowany dla platformy na iOS. Pech chciał, że w Google Play od dłuższego czasu istnieje zupełnie inna, specjalistyczna aplikacja o takiej samej nazwie. Jej popularność - wskutek zbieżności nazw - wystrzeliła nagle w górę.

Sam wzrost liczby pobrań nie jest niczym złym. Niestety użytkownicy, którzy zorientowali się, że pobrali innego Clubhouse'a, zaczęli masowo wystawiać najniższe oceny, rujnując tym samym apkę niewinnej firmy. W wyniku zwykłego nieporozumienia średnia ocen w Google Play drastycznie spadła.

Clubhouse na Androida: po naszej publikacji średnia ocen poszła w górę

Nasz tekst w ciągu pierwszej doby dotarł do przeszło 20 000 osób. Chwilę później w swoim programie na YouTubie zacytował go Kuba Klawiter, dzięki czemu temat zyskał jeszcze większy rozgłos.

Efekt? Tydzień po publikacji tekstu średnia ocen skoczyła z 2,9/5 do 4.0/5. Komentarze w Sklepie Play nie pozostawiają wątpliwości, że to reakcja na wcześniejszą falę niesprawiedliwych ocen.

Obraz

Temat Clubhouse'a na Androida poruszyłem na łamach Komórkomanii ku przestrodze. Ani ja, ani Kuba nawet nie nawoływaliśmy do tego, by wystawiać zawyżone oceny, więc ratunek niewinnej firmy przed zrujnowaniem reputacji jest tak naprawdę Waszą inicjatywą. Dobra robota!

Zobacz także:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)