Dodatkowe 20 zł w T-Mobile. Wystarczy włączyć jedną usługę

Dodatkowe 20 zł w T-Mobile. Wystarczy włączyć jedną usługę

Promocja w T-Mobile
Promocja w T-Mobile
Źródło zdjęć: © Unsplash | Mika Baumeister
11.10.2023 06:46

T-Mobile przygotował prezent dla użytkowników, którzy korzystają z oferty na kartę. Jeśli zdecydują się na aktywację jednej z usług, mogą liczyć na dodatkowe 20 zł na koncie. Promocja jest ograniczona czasowo.

T-Mobile przygotował nową promocję dla swoich klientów. Osoby, które korzystają z oferty T-Mobile na kartę, mają okazję do zdobycia dodatkowych 20 zł. Aby było to możliwe, należy skorzystać z darmowej usługi cyklicznych doładowań.

Usługa doładowań cyklicznych ściąga z klientów, którzy korzystają z oferty na kartę, jeden z obowiązków. Nie muszą już pamiętać o regularnym doładowywaniu konta. Zamiast tego mogą ustawić automatycznie kwotę i częstotliwość doładowań, a środki będą automatycznie pobierane z karty płatniczej użytkownika.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Usługa dedykowana jest zarówno klientom T-Mobile, jak i klientom sieci Heyah. Aby pozyskać dodatkowe 20 zł, należy uruchomić usługę doładować cyklicznych i doładować w ten sposób konto kwotą 35 zł lub wyższą. Użytkownicy T-Mobile na kartę mogą to zrobić w serwisie, służącym do doładowań numerów na kartę. Dla klientów Heyah przygotowany jest osobny serwis.

Promocja, w ramach której użytkownicy T-Mobile na kartę mogą liczyć na dodatkowe 20 zł do wykorzystania na dowolny cel, trwa 31 października 2023 r. lub do wyczerpania puli promocyjnych doładowań. Pula jest dość mocno ograniczona - dodatkowe 20 zł może otrzymać maksymalnie 1 tys. osób.

Szczegóły na temat usługi cyklicznych doładowań dostępne są w krótkim poradniku, który został przygotowany przez T-Mobile.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)