Dwa przecieki o Samsungu Galaxy Z Fold 4. Jeden obiecujący, drugi nie bardzo

Dwa przecieki o Samsungu Galaxy Z Fold 4. Jeden obiecujący, drugi nie bardzo

Dwa przecieki o Samsungu Galaxy Z Fold 4. Jeden obiecujący, drugi nie bardzo
Miron Nurski
15.02.2022 17:04, aktualizacja: 15.02.2022 18:04

Coraz więcej wskazuje na to, że Samsung Galaxy Z Fold 4 składanym smartfonem jedynym w swoim rodzaju. Ale są i wieści, które mogą rozczarować.

Premiera serii Samsung Galaxy S22 za nami, więc w najbliższym czasie wszelkie wycieki skupiać będą się na składanych smartfonach z linii Z, które powinny się pojawić latem. Czego się spodziewać?

Samsung Galaxy Z Fold 4 może mieć wbudowany rysik

Już Galaxy Z Fold 3 jest kompatybilny z rysikiem S Pen. Jest on jednak akcesorium sprzedawanym osobno i trzeba go nosić albo luzem, albo w specjalnym etui, co nie jest rozwiązaniem idealnym.

Obraz

Koreański serwis The Elec - powołując się na własne źródła - twierdzi jednak, że nadchodzący Galaxy Z Fold 4 będzie miał wbudowany slot na rysik.

Przecieki te uwiarygadnia fakt, że na podobny krok Samsung zdecydował się już w przypadku linii S. Galaxy S21 Ultra był kompatybilny z opcjonalnym rysikiem a w S22 Ultra jest on już częścią wyposażenia.

Jeśli przecieki się potwierdzą, Samsung Galaxy Z Fold 4 będzie jedynym składanym smartfonem z wbudowanym rysikiem.

Samsung Galaxy Z Fold 4 ma mieć ekrany o podobnej wielkości co poprzednik

To samo źródło twierdzi, że nadchodzący smartfon będzie miał ekran wewnętrzny 7,56 cala oraz zewnętrzny 6,19 cala. Gabarytowo mają być niemal identycznie jak w Foldzie 3.

Dla mnie to złe wieści. O ile wewnętrzny ekran "trójki" uwielbiam, o tyle zewnętrzny jest dla mnie o wiele za wąski. Korzystanie z klawiatury w trybie smartfonowym jest piekielnie niewygodne.

Samsung Galaxy S21 Ultra i Galaxy Z Fold 3
Samsung Galaxy S21 Ultra i Galaxy Z Fold 3

Liczyłem na to, że Samsung poszerzy Galaxy Z Folda 4, by po złożeniu bardziej przypominał zwyczajny smartfon, ale na razie się na to nie zanosi.

Choć oczywiście póki co mamy do czynienia jedynie z przeciekami, na których ewentualne potwierdzenie trzeba będzie poczekać przynajmniej do sierpnia.

Zobacz także:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)