Flagowiec Samsunga zaskoczy zupełnie nowym designem?

Etui dla Galaxy S IV? | fot. MobileFun.co.uk
Etui dla Galaxy S IV? | fot. MobileFun.co.uk
Tomasz Hamryszak

22.02.2013 16:00, aktual.: 22.02.2013 17:00

Model Galaxy S IV jest oczkiem w głowie koreańskiego producenta. Firma bardzo pilnie strzeże swojego dziecka i na miesiąc przed oficjalną premierą wciąż niewiele wiadomo na temat jego wyglądu. Czy design nowego flagowca może zaskoczyć?

Według wielu źródeł, Samsung Galaxy S IV będzie kontynuował design zapoczątkowany przez Galaxy S III. Oznaczałoby to, że smartfon będzie charakteryzować się obłymi i płynnie zakończonymi kształtami. Stylistyka ta stała się charakterystyczna dla niemal wszystkich Androidów producenta zaprezentowanych pod koniec ubiegłego roku i na początku obecnego. Czy nowy flagowiec będzie rozwinięciem obecnej stylistyki?

Zupełnie innego zdania jest brytyjski serwis MobileFun.co.uk, według którego Samsung w swojej czwartej generacji flagowego modelu powróci do kanciastej bryły znanej z Galaxy S II. Jako potwierdzenie, na blogu zostały przedstawione zdjęcia pokrowców, wykonane przez chińskich dostawców, które rzekomo przeznaczone są dla przyszłego flagowca.

Etui dla Galaxy S IV? | fot. MobileFun.co.uk
Etui dla Galaxy S IV? | fot. MobileFun.co.uk

Sugerując się kształtem i gabarytami przedstawionych etui, można wywnioskować, że Samsung postawi na prostą bryłę z delikatnie zaokrąglonymi rogami – czyli tą do złudzenia przypominającą bryłę charakterystyczną dla drugiej generacji SGS-a. Różnicą ma być natomiast wielkość ekranu, która w tym przypadku oscylować będzie w okolicy 5 cali.

Czy tak rzeczywiście będzie wyglądał nowy Galaxy S? Szczerze w to wątpię. Samsung od kilku miesięcy regularnie kontynuuje promowanie swojego rozpoznawalnego designu i nic nie wskazuje na nagłą zmianę. Potwierdzeniem mogą być choćby ujawnione ostatnio zdjęcia Galaxy Note’a 8, który ma zadebiutować na targach MWC. Stylistyka nowego tabletu również nie wskazuje na zaostrzenie kształtów, a wręcz przeciwnie.

Galaxy Note 8.0?
Galaxy Note 8.0?

A co ze wspomnianymi wcześniej pokrowcami? Warto zauważyć, że chińscy producenci akcesoriów już niejednokrotnie opracowywali swoje produkty na podstawie plotek, co kończyło się kolejną falą domysłów. Tym razem może być podobnie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)