Galaxy Note II sprzedaje się świetnie w ojczyźnie Samsunga i wkrótce zadebiutuje w nowych kolorach

Galaxy Note II sprzedaje się świetnie w ojczyźnie Samsunga i wkrótce zadebiutuje w nowych kolorach

Samsung Galaxy Note II (fot. engadget.com)
Samsung Galaxy Note II (fot. engadget.com)
Miron Nurski
02.01.2013 15:30, aktualizacja: 02.01.2013 16:30

Przez pierwsze 3 miesiące Samsungowi w samej Korei udało się sprzedać ponad milion sztuk Galaxy Note II. Jeśli ktoś wstrzymywał się zakupem ze względu na niewielki wybór wersji kolorystycznych, to mam dla niego dobrą wiadomość - paleta barw zostanie wkrótce rozszerzona.

W listopadzie informowaliśmy, że Samsung Galaxy Note II od momentu rozpoczęcia sprzedaży rozszedł się w 5 milionach egzemplarzy. Teraz serwis Sammy Hub dotarł do bardziej aktualnych danych, które niestety dotyczą wyłącznie Korei Południowej. Samsung na swoim rodzimym rynku sprzedał do tej pory ponad milion Note'ów II. Warto dodać, że jego poprzednikowi w analogicznym okresie udało się uzyskać wynik ponad dwukrotnie niższy, więc Sammy ma się z czego cieszyć.

[solr id="komorkomania-pl-141278" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/4754,tak-prezentuja-sie-nowosci-huawei" _mphoto="huawei-girl-141278-252x1-c0ed53c.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3256[/block]

Powody do zadowolenia powinny mieć również osoby, którym nie odpowiadają aktualnie dostępne wersje kolorystyczne najnowszego phabletu południowokoreańskiego giganta. Do wersji białej oraz szarej dołączą wkrótce... czerwona oraz brązowa. Gdzie się podziała wersja czarna, która jest chyba najbardziej pożądana? Tego nie wie nikt.

Nowe wersje kolorystyczne uchwycono jedynie na zdjęciu ulotki (o wyjątkowo kiepskiej jakości). Możemy się jednak domyślać, że odcienie będą takie same jak w przypadku czerwonej oraz brązowej wersji Samsunga Galaxy S III, które prezentują się następująco:

Samsung Galaxy S III
Samsung Galaxy S III

Wersja brązowa najnowszego Note'a dostępna jest na rynku japońskim już teraz, a czerwona zadebiutuje nieco później.

Źródło: Sammy HubPhone ArenaEngadget

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)