Galaxy S III z Androidem Jelly Bean uchwycony na wideo

Galaxy S III
Galaxy S III
Tomasz Nowak

16.08.2012 13:00, aktual.: 16.08.2012 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O tym, że Samsung pracuje nad wprowadzeniem Jelly Beana dla Galaxy S III, mówi się od dawna. Dopiero teraz jednak w Sieci pojawił się film, na którym można zobaczyć, jak system będzie prezentował się po aktualizacji.

Wideo, które zostało umieszczone w serwisie YouTube, zawiera dość obszerną prezentację systemu Jelly Bean na Galaxy S III. Model wykorzystuje oczywiście autorską nakładkę TouchWiz Nature UX, która przysłania część dodanych w nowej wersji Androida nowości. Część użytkowników może nawet powiedzieć, że (tak jak w przypadku update'u Galaxy S II do ICS) zmiany na pierwszy rzut oka nie są widoczne. Można jednak dostrzec, że na przykład na pasku powiadomień są już rozbudowane notyfikacje, które pojawiły się w wersji 4.1.

Pewne jest, że ROM działa szybko i stabilnie, a płynność interfejsu jest bardzo dobra. To oczywiście zasługa świetnego układu Exynos 4 Quad Galaxy S III. Z pewnością użytkownicy w codziennym korzystaniu odczują również efekt Project Butter, który ma poprawić animacje (wykorzystanie wsparcia sprzętowego).

Jelly Bean 4.1.1 Samsung Galaxy SIII i9300XADLG4

Na filmie można zobaczyć, jak sprawuje się Google Now - jedna z najciekawszych usług, które pojawiły się z Androidem Jelly Bean. Wyszukiwanie głosowe działa sprawnie i szybko. Z pewnością będzie to ciekawy dodatek do znajdującego się we flagowym modelu programu S Voice.

[solr id="komorkomania-pl-118521" excerpt="0" image="0" _url="http://komorkomania.pl/5862,dwie-pieczenie-na-jednym-ogniu-galaxy-note-ii-i-jelly-bean-dla-sgs-iii-tego-samego-dnia" _mphoto="samsung-mobile-unpacked--e2f052c.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2525[/block]

Niestety, wciąż nie wiadomo, kiedy Samsung uaktualni Galaxy S III. Można się jednak domyślać, że stanie się to w najbliższym czasie. Być może już 29 sierpnia.

Źródło: Android Police

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)