Gra miejska z Heyah - do wygrania iPady

Gra miejska Heyah - iPady do wygrania (fot.: Heyah / Facebook)
Gra miejska Heyah - iPady do wygrania (fot.: Heyah / Facebook)
Kira Czarczyńska

24.05.2012 06:00, aktual.: 24.05.2012 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Można się już zgłaszać do nowej zabawy sieci Heyah - gry miejskiej, w której nagrodami są między innymi iPady. Trzeba jedynie zebrać dobrą drużynę do gry miejskiej, a potem wraz z nią pojawić się 2 czerwca 2012 roku w Warszawie podczas Ursynaliów.

City Game to nowa promocyjna zabawa marki Heyah, należącej do sieci T-Mobile. Zwycięska drużyna biorąca w niej udział dostanie nagrodę w postaci czterech iPadów. Zabawa odbędzie się 2 czerwca 2012 r. w Warszawie podczas Ursynaliów.

Nagrody są ciekawe:

  • bilet na Ursynalia ważny 02.06.2012 o wartości 100 zł każdy - dla wszystkich drużyn rekrutowanych na Facebooku;
  • 10 smartfonów Samsung Ace o wartości 629,91 zł każdy, doładowanie o wartości 20 zł (w tym zawiera się wykupiony pakiet Internet Non Stop L - dla liderów drużyn;
  • iPady o wartości 1982,74 zł każdy - liczba nagród głównych jest uzależniona od liczby członków zwycięskiej drużyny;
  • nagrody pocieszenia dla wszystkich uczestników: koszulka i gadżet Heyah o wartości 25 zł każdy.

Co trzeba zrobić, żeby je wygrać?

  • Po pierwsze trzeba mieć konto w serwisie Facebook i za pośrednictwem zamieszczonej na profilu sieci Heyah aplikacji zgłosić się do zabawy \City Game. Trzeba to zrobić maksymalnie do 28.05.2012, do godziny 16.30.
  • Spośród wszystkich zgłoszeń osobistych jury konkursu wybierze liderów drużyn. Dostaną oni telefony Samsung Ace, skonfigurowane i przygotowane do gry: będą miały zainstalowaną aplikację z zadaniami oraz pakiet internetowy Internet Non Stop L.
  • Każdy lider może zaprosić do swojego zespołu trzy osoby, które stają się członkami drużyny. Zadaniem zespołów biorących udział w grze jest jak najszybsze wykonanie czterech zadań, a następnie dotarcie na metę. Drużyna, która zrobi to najszybciej, wygrywa.

Zabawa zapowiada się interesująco. Drużyny poruszają się po mieście, szukając punktów, w których ukryte są znaczniki uruchamiające zadania, a następnie rozwiązują je w aplikacji mobilnej. W celu odczytania treści zadania należy odczytać wyszczególnioną grafikę będącą kodem AR za pomocą aplikacji zainstalowanej w telefonie lidera. Jury oceni, czy zadania rzeczywiście zostały wykonane w całości i w prawidłowy sposób.

Szczegóły dotyczące konkursu: City Game - Facebook

Źródło: Heyah

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)