Granie w samolocie? Tym 5 tytułom brak Internetu nie zaszkodzi [Android, iOS i Windows]

Granie w samolocie? Tym 5 tytułom brak Internetu nie zaszkodzi [Android, iOS i Windows]

Smartfon w samolocie
Smartfon w samolocie
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Marek Pruski
01.12.2015 12:49, aktualizacja: 01.12.2015 16:53

Mobilne granie nie jest już mobilne? Chyba jednak jest.

Miron znalazł już kolejny powód, dla którego mobilne granie go nie przekonuje. Dłuższa podróż i Internet w telefonie nie zawsze idą ze sobą w parze, szczególnie, gdy lecimy samolotem. Proste gierki potrafią się znudzić a większe produkcje zazwyczaj wymagają stałego połączenia z siecią.Dla Mirona, i dla Was wszystkich mam 5 ciekawych tytułów, którym tryb samolotowy w działaniu nie przeszkadza.

Fallout Shelter

Obraz

Gra jest 2,5-wymiarowym symulatorem życia w krypcie. Wcielamy się w rolę zarządcy, który ustala, kto, co, gdzie i z kim ma robić. Co jakiś czas trzeba wysłać mieszkańców na zewnątrz by Ci zgarnęli trochę monet i ekwipunku.Rozgrywka jest przyjemna, grafika nie razi w oczy. Jeśli lubicie Fallouta to klimat gry na pewno przypadnie Wam do gustu. Z mojej strony – pełna rekomendacja.

Fallout Shelter - Announcement Trailer

Asphalt 8 Airborne

Obraz

Asphalt już od dawna podbija serca mobilnych graczy. Obecnie, naszpikowano go sporą ilością mikrotransakcji, ale to raczej bolączka wszystkich darmowych gier tego typu. Poza tym to dobra wyścigówka, która z serią EA ma szanse konkurować. Jeśli zatem NFS nie działa, to ten tytuł będzie jego dobrą alternatywą.

Deemo

Obraz

Ten tytuł ma proste, lecz bardzo harmonijne, wyciszające i kojące nerwy brzmienia. Gra jest jedyna w swoim rodzaju, ma unikatowy klimat i ciekawą bibliotekę muzyczną. Tytuł pozwala na odblokowanie większej liczby piosenek za drobną opłatą, jednak liczba, jaką dostajemy w darmowej wersji, jest całkiem zadowalająca.

《DEEMO》 2.0 Trailer

Six-Guns Gang Showdown

Obraz

Gra jakoś wybitnie nowa nie jest, ale wygląda całkiem nieźle i gra się w nią dość przyjemnie. Wielbicieli RPG-ów ostrzegam, z fabułą ten tytuł wiele wspólnego nie ma, to raczej nawalanka w westernowym stylu. Niemniej ciekawa i grywalna, a poza tym w czasie długich lotów spełni swoje zadanie.

Plants vs. Zombies 2

Obraz

Druga część ponadto jest bogatsza od pierwszej, ale zawiera więcej mikropłatności. W sequelu przenosimy się w czasie i pomagamy sąsiadowi zjeść kanapkę. Brzmi… dziwnie? A czego spodziewaliście się po grze, w której walczymy roślinami z apokalipsą zombie? Pobierajcie i grajcie, w samolocie, w pociągu, w kraju i za granicą.

Plants vs. Zombies 2 Lawn Of Doom Trailer Google Play

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)