Heyah zaprasza na prezentobranie, a Plus - na parapetówki

Prezentobranie i parapetówki (fot.: Heyah, profil na Facebooku)
Prezentobranie i parapetówki (fot.: Heyah, profil na Facebooku)
Kira Czarczyńska

20.12.2011 09:00, aktual.: 20.12.2011 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do świąt zostało raptem kilka dni, operatorzy starają się więc nie tylko promować oferty, ale też siebie jako potencjalnego dostawcę usług. Stąd też rozmaite akcje, które mają stworzyć pozytywny obraz firmy i poprzez dobrą zabawę przekonać do niej klienta. Heyah proponuje więc prezentobranie, a Plus zaprasza na kolejne parapetówki w odnowionych salonach.

Prezentobranie w Heyah

Warto liczyć dokładnie, bo nagrodami w konkursie są:

Każdy uczestnik może próbować liczyć prezenty 5 razy, choć zaproszenie do zabawy znajomych może ten limit zwiększyć. Później trzeba odpowiedzieć jeszcze na proste pytanie i czekać na wyniki.

Konkurs trwa do 28 grudnia 2011 r., do godziny 17.00. Można wziąć w nim udział po wejściu na profil Heyah na Facebooku i wybraniu odpowiedniej zakładki.

Plus zaprasza na parapetówki

Teraz zmianę wystroju można podziwiać w Katowicach i Olsztynie. Na wszystkich, którzy 20-21 grudnia odwiedzą salony firmowe Plusa w tych miastach, czekają liczne atrakcje i nagrody.

Adresy salonów:

  • Katowice, ul. Warszawska 1
  • Olsztyn, ul. Kołłątaja 4

Osoby, które pojawią się w pobliżu salonu firmowego, otrzymają od hostess zaproszenie ze specjalnym kluczykiem. Między godziną 11.00 a 17.00 będzie możliwość sprawdzenia, czy kluczyk pasuje do specjalnej skrzynki z nagrodami. Jeśli nie, to zawsze zostaje udział w przygotowanych quizach oraz możliwość skosztowania ciasta - jak zapewnia operator, bardzo smacznego.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)