HTC HD2 z Windows Phone 7 Series?

HTC HD2 z Windows Phone 7 Series?

HTC HD2 z Windows Phone 7 Series?
Mateusz Żołyniak
17.02.2010 00:14, aktualizacja: 17.02.2010 01:14

Ostatnio wiele mówi się o możliwości aktualizacji Windowsa Mobile 6.5 z HTC HD2 do wersji Windows Phone 7 Series, która została zaprezentowana na poniedziałkowej konferencji. Jak się jednak okazuje, już na tegorocznym Mobile World Congress 2010 mogliśmy zobaczyć rewelacyjnego smartfona HTC z najnowszym OS-em Microsoftu na pokładzie...

A przynajmniej tak twierdzą redaktorzy portal WinMo.nl, którzy zamieścili w Sieci zdjęcie rzekomo przedstawiające Touch HD2 z działającym systemem Windows Phone 7 Series. Co więcej, pokusili się oni o stwierdzenie, że nadchodzący system Microsoftu sprawuje się lepiej niż standardowy WM 6.5 z nakładką Sense UI. Niestety, inne serwisy nie były w stanie potwierdzić tych zaskakujących informacji.

Dlatego też, według mnie jest to nie najgorzej zrobiony fotomontaż, a redaktorzy WinMo chcieli w ten sposób chociaż na chwilę zwrócić uwagę całego komórkowego świata w swoją stronę. Trzeba przyznać, że im się to udało, gdyż na większości portali pojawiło się już to zdjęcie.

Na koniec dodam, że mimo braku oficjalnego potwierdzenia aktualizacji dla HD2 ze strony HTC, już wkrótce w Sieci mogą pokazać się gotowane ROM-y bazujące na wczesnych buildach Windows Phone 7 Series, które trafią do użytkowników high-endowego smartfona tajwańskiej firmy. Wątpię jednak, że to co widzimy an zdjęciu jest jednym z takich ROM-ów.

Źródło: unwiredview

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)