HTC One M9 - zobacz nowe reklamy

HTC One M9 - zobacz nowe reklamy

HTC One M9 - zobacz nowe reklamy
Źródło zdjęć: © HTC
Konrad Błaszak
16.03.2015 10:01, aktualizacja: 16.03.2015 11:16

HTC One M9 to jedna z głośniejszych premier targów MWC w Barcelonie. Zdecydowana większość ludzi zgodnie twierdzi, że jest to bardzo ciekawy produkt, ale zbyt drogi i niewnoszący niczego rewolucyjnego w stosunku do poprzednich generacji. Tajwańczycy starają się nas przekonać serią reklam, że jest inaczej.

Co ciekawe, niektóre reklamy wyciekły jeszcze przed premierą One'a M9. Nie wszystkie jednak mieliśmy okazję zobaczyć wcześniej.

Nowe spoty przypominają nam, że jedną z największych zalet M-dziewiątki są głośniki oraz to, możliwość wygodnego strumieniowania muzyki na inne urządzenia.

Tajwańczycy w końcu zdecydowali się na zastosowanie "normalnego" aparatu głównego zamiast matrycy wyposażonej w technologię UltraPixels. Ta została wykorzystana na przednim panelu i jest to świetny ruch HTC. Oczywiście ilość megapikseli nie świadczy o jakości zdjęcia, ale chociażby ze względu marketingowego 4 Mpix brzmi dużo słabiej niż 20,7 megapikseli, które są teraz.

Ciekawym elementem w nowej nakładce są duże możliwości personalizacji. Możemy nie tylko przygotować specjalne zestawy ekranu głównego na różne okazje, ale również dostosować wygląd ikon czy tapety na naszym urządzeniu.

Ostatnia reklama pokazuje przegląd najważniejszych funkcji nowego przedstawiciela rodziny One.

HTC One M9 First Look

Jak już zapewne wiecie, One M9 doczekał się polskiej prezentacji, a jego oficjalna cena wyniesie u nas 3149 złotych. Dotyczy ona jednak wersji z 32 GB pamięci wbudowanej, a podczas premiery tajwańskiej zostało potwierdzone, że zobaczymy także wariant tego flagowca z 64 GB pamięci. Nie wiadomo jednak, czy będzie on dostępny również w innych krajach.

Warto zauważyć, że tajwańska cena One'a M9 to równowartość 2700 zł, a za wariant z 64 GB mieszkańcy tego kraju zapłacą w przeliczeniu 2950 zł. Prawdopodobnie jeśli trafiłby on na nasz rynek to musielibyśmy liczyć się z wydatkiem większym o przynajmniej o 250 zł, czyli łącznie jego cena wyniosłaby jakieś 3400 zł!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o HTC One M9, to zobaczcie nasze pierwsze wrażenia, zarówno w formie pisanej jak i wideo.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)