HTC U11 w przedsprzedaży. Firma dodaje bonus za 2000 zł! [aktualizacja]

HTC U11 w przedsprzedaży. Firma dodaje bonus za 2000 zł! [aktualizacja]

HTC U11
HTC U11
Mateusz Żołyniak
17.05.2017 16:02, aktualizacja: 02.06.2017 11:11

Nowy flagowiec tajwańskiej firmy już dzisiaj wchodzi do przedsprzedaży na naszym rynku. Użytkownicy, którzy już teraz zdecydują się zamówić HTC U11, mają otrzymać prezent o sporej wartości. Trzeba się jednak pospieszyć.

Wpis został uzupełniony o informacje dotyczące dostępności promocyjnego zestawu HTC U11 w sklepach Euro. Znajdziecie je na końcu.

O zaprezentowanym wczoraj flagowcu HTC z linii U napisaliśmy już sporo, a także przedstawiliśmy wrażenia z korzystania z tego urządzenia (także w formie wideo). Czas więc na konkrety dotyczące dostępności HTC U11 na naszym rynku, o czym wspomniała już co nieco firma na polskiej prezentacji urządzenia.

Świetny gratis, ale jego dostępność jego ograniczona

HTC poinformowało oficjalnie, że model U11 od dzisiaj dostępny jest ofertach przedsprzedażowych sieci Orange, Play, Plus i T-Mobile. Wkrótce ma pojawi się w przedsprzedaży, którą zorganizuje sieć sklepów RTV Euro AGD, a cena w wolnej sprzedaży została ustalona na poziomie 3249 zł. Zamówione smartfony mają trafić do klientów w ciągu pierwszych dni czerwca.

Polski oddział HTC ujawnił od razu, że poszczególni operatorzy zorganizują z tej okazji (do wygrania w Orange jest przykładowo system HTC Vive). Kluczowym dodatkiem jest jednak zestaw UA Healthbox, którego wartość - według firmy - to ponad 2000 zł. Brzmi nieźle, ale jest jeden szkopuł.

HTC nie zdradza, jak dużą liczbę ezgemplarzy zestawu przeznaczyła dla klientów w przedsprzedaży. Wojtek Jabczyński (rzecznik Orange), wskazuje, że jedynie pierwszych 30 osób będzie mogło cieszyć się z darmowego Healthboxa. Czy tak samo będzie u innych operatorów?

Przedstawiciel Playa ujawnił mi, że sieć nie podaje oficjalnie liczby dostępnych zestawów, więc ich liczba jest również mocno ograniczona. Podobnie będzie z pewnością w sieciach Plus i T-Mobile, więc jasne staje się, że zainteresowani tym dodatkiem będą musieli się pospieszyć.

Czym właściwie jest UA Healthbox?

UA Healthbox to zestaw akcesoriów dla osób aktywnych opracowany przez firmy HTC i Under Armour, o czym wspominałem już w osobnym wpisie. W jego skład wchodzą trzy urządzenia, które bezprzewodowo łączą się ze smartfonem:

  • UA Band - opaska dla aktywnych z ekranikiem ukrytym pod powierzchnią;
  • UA Heart Rate - kompaktowy pulsometr z elastycznym paskiem;
  • UA Scale - inteligentna waga, którą można wpiąć do sieci Wi-Fi.

Dane na temat przebiegniętych kilometrów, spalonych kalorii, pracy serca, wagi ciała czy procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie rejestrowane przez akcesoria analizowane są w aplikacji UA Record, która finalną częścią zestawu. Ujmując to krótko - UA Heathbox to kompleksowe rozwiązanie dla osób aktywnych, szczególnie biegaczy.

Aktualizacja

Dotychczas promocyjne zestawy z HeatlhBoksem wycenionym na ok. 2000 zł dostępne były tylko u polskich operatorów, ale w końcu z przedsprzedażą ruszył pierwszy sklep - RTV Euro AGD. Dostaliśmy informację, że sieć przygotowała 50 zestawów, więc zainteresowani powinni się spieszyć. Po wyczerpaniu bonusów na stronie ma się wyświetlić stosowna informacja lub oferta zostanie wyłączona, więc nie kupujecie w ciemno.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)