Huawei Service Truck w Warszawie. Już nie musisz jechać z telefonem do serwisu, to serwis przyjedzie do ciebie

Huawei Service Truck w Warszawie. Już nie musisz jechać z telefonem do serwisu, to serwis przyjedzie do ciebie

Huawei Service Truck w Warszawie. Już nie musisz jechać z telefonem do serwisu, to serwis przyjedzie do ciebie
Miron Nurski
27.01.2017 15:06, aktualizacja: 27.01.2017 16:06

Na ulicach Warszawy pojawił się mobilny serwis Huaweia, który przyjedzie pod twój dom i dokona naprawy na miejscu. Świetna inicjatywa!

Service Truck wyposażony jest w narzędzia i podzespoły, które pozwalają na miejscu przeprowadzić proste naprawy smartfonów, tabletów i modemów. Mobilny serwis wymieni na miejscu ekran, baterię czy obudowę, zaktualizuje oprogramowanie oraz sporządzi kopię zapasową danych. Na miejscu będzie można także kupić akcesoria Huaweia.

Nie jest to jednak przyjemność tania

Samo zamówienie serwisu mobilnego kosztuje 99 zł. Do tego należy doliczyć koszt naprawy i części pogwarancyjnych zgodnie z cennikiem serwisu Huaweia.

Obraz

Jeśli naprawa zostanie dokonana w ramach gwarancji, użytkownik nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów. Dodatkowych - 99 zł za samo zamówienie Service Trucka i tak trzeba będzie zapłacić.

Z pewnością nie jest to rozwiązanie dla oszczędnych. No, chyba że mówimy o oszczędności czasu. Huawei ma już 16 salonów serwisowych w całej Polsce, a niektóre smartfony (serie P i Mate oraz modele ShotX, GX8, Honor 6, Honor 7, Honor 8) objął gwarancją door-to-door. Taniej będzie zatem udać się do serwisu samemu lub zamówić kuriera.

Jeśli jednak komuś bardzo się spieszy, trudno o dogodniejszą usługę. Oddanie telefonu do serwisu stało się właśnie proste i przyjemne niczym zamówienie pizzy.

Sprzęt jest tak dobry jak oferowane przez producenta wsparcie serwisowe

Wysoka jakość obsługi klienta to jedna z głównych przyczyn, dla których tak dobrą opinią może poszczycić się Apple. Cieszy mnie, że coraz więcej producentów smartfonów zaczyna stawać na rzęsach, by ułatwić konsumentowi życie.

W ubiegłym roku Samsung otworzył w Warszawie centrum serwisowe Premium Service Plaza, w którym telefony naprawiane są w godzinę. Huawei idzie o krok dalej. Nie tylko też naprawia telefony błyskawicznie i na miejscu, to jeszcze "miejsce" jest pojęciem względnym. Miło, że firma buduje wizerunek marki premium nie tylko wysokimi cenami i logotypami cenionych partnerów, ale i wysoką jakością usług.

Mieszkańcy Warszawy mogą zamówić Service Trucka w dni robocze od 10:00 do 15:30. Wystarczy zadzwonić na bezpłatną infolinię 800 811 110.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)