iPhone 11: Apple ujawnia datę premiery

iPhone 11: Apple ujawnia datę premiery

iPhone 11: Apple ujawnia datę premiery
Miron Nurski
30.08.2019 07:34, aktualizacja: 30.08.2019 14:45

Przecieki się potwierdziły. Apple pokaże nowe iPhone'y już za kilkanaście dni.

Jak wynika z oficjalnego zaproszenia, premiera odbędzie się we wtorek 10 września. Start zaplanowano na godzinę 19:00 czasu polskiego.

Apple zazwyczaj rusza ze sprzedażą w drugi piątek po premierze, więc można oczekiwać, że do pierwszych klientów trafi 20 września.

Slogan "By innovation only" to oczywiście gra słów nawiązująca do hasła "by invitation only" (wstęp tylko za zaproszeniem). Apple obiecuje więc, że konferencja będzie poświęcona innowacjom.

Inne wskazówki na grafice zapowiadającej? Możliwe, że wielobarwne logo nawiązuje do wariantów kolorystycznych, w których dostępny będzie najtańszy model. Byłyby to: zielona, niebieska, żółta, czerwona oraz fioletowa. iPhone XR także znany jest z kolorowych obudów (biała, niebieska, żółta, czerwona, czarna oraz koralowa). Nowością w ofercie może być zatem zieleń i fiolet.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Apple pokaże trzy nowe iPhone'y, będące bezpośrednimi następcami modeli XS, XS Max oraz XR. Dwa mocniejsze mają mieć potrójne aparaty i ekrany OLED, a najtańszy podwójny aparat i ekran LCD. Wszystkie będą działać pod kontrolą systemu iOS 13.

iPhone 11 Pro ma być dostępny w dwóch rozmiarach
iPhone 11 Pro ma być dostępny w dwóch rozmiarach© twitter.com/OnLeaks / CashKaro.com

Ceny oczywiście nie są znane, ale można oczekiwać, że będą takie same jak w przypadku kolejnej generacji. Mowa kolejno o 3729, 4979 i 5479 zł za najtańszy, podstawowy i największy model.

Konferencja Apple'a: co jeszcze pokaże firma Tima Cooka?

Jest wielce prawdopodobne, że tego samego dnia światło dzienne ujrzy Apple Watch Series 6. Być może pojawi się także nowa generacja słuchawek AirPods, o których mówi się od dawna.

Resztę nowości Apple zaprezentuje najpewniej na osobnym wydarzeniu lub wydarzeniach. Według dobrze poinformowanego serwisu Bloomberg, firma na najbliższe miesiące szykuje także następcę iPada z 2018 roku, nową generację iPadów Pro 11 i 12.9 z nowymi układami i aparatami, MacBooka Pro z 16-calowym ekranem oraz tańszą wersję głośnika HomePod. Ostatnia w tym roku impreza odbędzie się najpewniej w październiku lub listopadzie.

Podsumowanie przecieków na temat iPhone'ów znajdziecie tutaj.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)