iPhone 12: tak może wyglądać. Są nowe wizualizacje

iPhone 12: tak może wyglądać. Są nowe wizualizacje

Tak może wyglądać nowy iPhone 12
Tak może wyglądać nowy iPhone 12
Źródło zdjęć: © PhoneArena.com
Arkadiusz Stando
12.11.2019 10:10, aktualizacja: 12.11.2019 11:21

W sieci pojawiły się kolejne wieści dotyczące wyglądu nowego iPhone'a.

Ledwo co iPhone 11 trafił do sklepów, a w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze przecieki i plotki o modelu z numerem 12. Wedle cenionego analityka Ming-Chi Kuo, kolejny smartfon Apple'a ma nawiązywać do korzeni, a konkretniej do iPhone'a 4.

Phone Arena, bazując na wspomnianych przeciekach, przygotowała zestaw wizualizacji, które przedstawiają możliwy wygląd iPhone'a 12.

Przyszłoroczny flagowiec ma mieć kanciaste obramowanie, zamiast zaokrąglonej. Oczekuje się też mniejszego wcięcia w ekranie oraz poczwórnego aparatu z tyłu.

Jeśli przecieki się potwierdzą, możemy mówić o sporej zmianie wyglądu. Ostatnim tak przełomowym krokiem Apple'a był iPhone X, znacznie różniący się od poprzednich modeli.

Obraz

Apple ma powrócić do wizerunku iPhone'a, który był uważany za najładniejszy, czyli czwórkę. Ostatnim "kanciastym" smartfonem tej marki był iPhone SE, którego wygląd bazował na iPhone 5s. Powrót do klasycznego wyglądu może okazać się świetnym krokiem marketingowym, o ile rzeczywiście do tego dojdzie.

Czego spodziewać się po iPhonie 12?

Wedle raportu przedstawionego przez Ming-Chi Kuo, iPhone 12 ma pojawić się w trzech rozmiarach. Każdy ze smartfonów ma zostać wyposażony w ekran OLED oraz obsługę standardu 5G. Zapowiadane przez Kuo warianty to: 5,4, 6,1 oraz 6,7 cala.

Z dotychczasowych przecieków wynika, że tylko dwa najmocniejsze warianty zostaną uzbrojone w poczwórny aparat z dodatkowym sensorem ToF.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)