Czy tak będzie prezentować się iPhone 7? (koncept)

Czy tak będzie prezentować się iPhone 7? (koncept)

iPhone 7
iPhone 7
Źródło zdjęć: © Jermaine Smit
Konrad Błaszak
05.06.2015 13:11, aktualizacja: 05.06.2015 17:18

Jesienią tego roku Apple odświeży portfolio swoich produktów i pokaże nowe iPhone'y. Regularnie trafiają do sieci nowe informacje o nich, a teraz możemy zobaczyć bardzo ciekawy koncept wersji 7.

Zacząć trzeba od tego, że ciągle nie wiadomo ile nowych smartfonów pokaże Apple w nadchodzących miesiącach. Według niektórych źródeł zobaczymy aż 3 urządzenia, a oprócz następców modeli 6 i 6 Plus firma z Cupertino pokaże 4-calowego iPhone'a 6c. Poprzednie przecieki informowały również, że fani Apple dostaną 12-megapikselowe aparaty. Chyba najciekawszą nowością mają być ekrany o większej rozdzielczości, które będą miały odpowiednio FullHD w modelu 6s oraz 2K w 6s Plus. W oczekiwaniu na premierę nowych telefonów z nadgryzionym jabłkiem możemy zobaczyć koncept iPhone'a 7 przygotowany przez Jermaine Smit:

Sam projekt wygląda bardzo dobrze i nie odbiega znacząco od tego co znamy już w szóstkach. Jeśli chodzi o specyfikację tego konceptu to prezentuje się ona następująco:

  • 4-rdzeniowy procesor A9X
  • 2 GB pamięci operacyjnej RAM
  • 12-megapikselowy aparat główny z podwójną diodą LED
  • 4 Mpix na przednim panelu z 120 stopniowym obiektywem

Ponadto w nadchodzącym smartfonie Apple autor tego projektu chciałby zobaczyć nowe funkcje jak iSwipe (przesuwanie palcem po przycisku HOME cofa nas lub przenosi dalej w menu) czy iCharge, czyli po prostu ładowanie bezprzewodowe. Warto dodać, że nowe smartfony Apple będą prawdopodobnie wyposażone w technologię Force Touch odpowiadającą za mierzenie siły nacisku na ekran dotykowy oraz dopasowywanie odpowiedniej reakcji.

Ten sam autor przygotował również koncept iPhone 6S, chociaż tym razem nie pokusił się na podanie specyfikacji jaką chciałby w nim ujrzeć:

Nowe iPhone'y zobaczymy w drugiej połowie września i wtedy dowiemy się dokładnie na jak duże zmiany zdecydowało się Apple. Ludzi coraz bardziej przekonują się do phabletów, a duża zasługa w tym właśnie firmy z Cupertino. Dlatego nawet jeśli nadchodzące telefony z nadgryzionym jabłkiem nie będą oferować żadnych rewolucyjnych zmian, to zapewne i tak znajdą miliony chętnych klientów na całym świecie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)