iPhone 7 i iPhone Pro na najlepszych jak dotąd zdjęciach

iPhone 7 i iPhone Pro na najlepszych jak dotąd zdjęciach
Miron Nurski

14.07.2016 10:37, aktual.: 07.09.2016 22:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od rynkowej premiery iPhone'a 7 dzielą nas jakieś dwa miesiące. Najwyższa pora, aby sieć została zasypana niezłej jakości zdjęciami.

Zanim popularny smartfon trafi do sprzedaży, producent przygotowuje cały arsenał makiet. Wysyłane są one m.in. firmom zajmującym się produkcją pokrowców czy folii na ekran, aby mogły lepiej dopasować swoje akcesoria do faktycznego wyglądu urządzenia. Zdjęcia prezentujące właśnie takie makiety iPhone'a 7 zaczynają właśnie krążyć po internetach.

Pierwszą fotkę opublikował włoski serwis Macitynet. Uwieczniono na niej cztery wersje kolorystyczne - dokładnie te same, z których znany jest iPhone 6s. Zabrakło niestety znanego z przecieków "prawie czarnego iPhone'a".

Obraz
© macitynet.it

Kolejne zdjęcia wygrzebał na Weibo Steve Hemmerstoffer. Możemy na nich zobaczyć nie tylko makietę podstawowej wersji smartfona, ale i iPhone'a Pro (czy jakkolwiek będzie się zwał) z podwójnym aparatem i złączem Smart Connect.

iPhone 7 - galeria zdjęć

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/6]

Swoją drogą jestem pewien, że jakaś firma wykorzystuje już te makiety do krojenia takich naklejek.

Obraz
Możliwe, że iPhone 7 wcale nie będzie... iPhone'em 7

Już w zasadzie nie jest tajemnicą, że tegoroczny iPhone będzie bardzo podobny do iPhone'ów 6 i 6s. Dlatego też pojawiły się plotki, jakoby Apple planował zmienić swój cykl wydawniczy; zupełnie nowy iPhone 7 miałby się pojawić dopiero w 2017 roku (10 lat po debiucie pierwszego iPhone'a).

Jak zatem będą się nazywać nowe iPhone'y? Tego nie wiadomo, dlatego dla uproszczenia pisząc o przeciekach wciąż używam nazwy "iPhone 7". Gdybym miał się jednak bawić w zgadywanie, obstawiłbym nazwy iPhone SE 4.7 i iPhone SE 5.5 lub iPhone SE 4.7 i iPhone Pro/Plus. Jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się najpewniej we wrześniu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)