Konkurs mBanku - do wygrania nakładka do płatności mobilnych na iPhone'a

Wygraj nakładkę do płatności mobilnych (fot.: mBank)
Wygraj nakładkę do płatności mobilnych (fot.: mBank)
Kira Czarczyńska

14.02.2012 07:00, aktual.: 14.02.2012 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klienci mBanku wyraźnie doceniają istnienie mobilnych rozliczeń finansowych. Z aplikacji na komórki z systemem Android oraz iOS, dzięki którym można obsługiwać konto ze smartfona, korzysta już ponad 300 tysięcy osób. Zwycięzca startującego właśnie konkursu będzie mógł sprawdzić, jak działają płatności za pomocą komórki.

Konkurs "Kupuję nie pękam" to nowa zabawa, w której mBank proponuje udział w pilotażu płatności mobilnych. Dostarcza do tego specjalną nakładkę na iPhone'a. Do wygrania jest 100 sztuk takich nakładek, więc wygranych będzie całkiem sporo.

Udział w konkursie

Zasady są banalnie proste, choć wymagają pewnej kreatywności. Trzeba mianowicie:

  • zrobić za pomocą swojego iPhone'a zdjęcie, na którym w ciekawy i pomysłowy sposób przedstawicie temat \Kupuję nie pękam;
  • zdjęcie, wraz ze swoimi danymi osobowymi, oświadczeniem, oraz modelem posiadanego iPhon'a wysłać na adres: konkurs@mbank.pl

Konkurs trwa od 10 lutego do 31 marca 2012 r. Zabawa skierowana jest do klientów mBanku, którzy są użytkownikami iPhone'a - 3 lub 4. Należy mieć też podpisaną umowę o korzystanie z kart płatniczych mBanku.

Spośród przesłanych zgłoszeń wybranych zostanie 100 najlepszych prac - każdy zwycięzca będzie nagrodzony nakładką z wbudowaną kartą Visa Mobile Debit. 50 trafi do laureatów mających iPhone'a 3, a kolejne 50 do laureatów będących właścicielami iPhone'a 4.

Jak działa nakładka do płatności zbliżeniowych?

Nakładka pozwala na dokonywanie mobilnych płatności zbliżeniowych, zdecydowanie wygodniejszych niż posługiwanie się tradycyjną kartą:

  • sprzedawca w punkcie usługowym lub handlowym wprowadza kwotę do zapłaty,
  • do czytnika należy zbliżyć iPhone'a wyposażonego w nakładkę,
  • sygnał oznacza, że płatność została zrealizowana.

Przygotowanie do dokonywania w ten sposób płatności wymaga zainstalowania aplikacji BRE iCarte w telefonie oraz aktywacji urządzenia iCarte, co dokładnie opisano na stronach mBanku.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)