Krzywe zwierciadło: Microsoft udostępnił użytkownikom Windows Phone'a aplikację Move to Android

Krzywe zwierciadło: Microsoft udostępnił użytkownikom Windows Phone'a aplikację Move to Android
Miron Nurski

20.09.2015 12:08, aktual.: 20.09.2015 14:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na Windows Phone'a nie ma przydatnych aplikacji? Bzdura.

Kilka dni temu w Google Play wylądowała aplikacja Apple'a o nazwie Move to iOS, która ma pomóc androidowcom w przesiadce na iPhone'a. Microsoft nie miał zamiaru pozostać dłużny i rozszerzył swoje software'owe portfolio o podobne narzędzie.

Move to Android

Stworzony z myślą o użytkownikach Windows Phone'a program pozwala na wygodne przeniesienie zdjęć, filmów, kontaktów, kalendarzy i wiadomości z Lumii na pokład dowolnego smartfona z Androidem. Microsoft wiąże z nową aplikacją wielkie nadzieje.

Satya Nadella:

Wierzymy, że jest to najwspanialsza aplikacja na Windows Phone'a jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Jesteśmy przekonani, że użytkownicy ją pokochają.

Microsoft - Apple 1:0

Zapewnienia Nadelli nie były tylko pustymi słowami. Podczas gdy średnia ocen pod aplikacją Move to iOS wynosi obecnie 1,7/5, użytkownicy WP dosłownie oszaleli na punkcie nowego narzędzia; w ciągu 24 godzin po udostępnieniu Move to Android wylądował na pierwszym miejscu najpopularniejszych aplikacji w Sklepie Windows Phone. Szacuje się, że program zainstalowało już 94% użytkowników Lumii.

Podczas konferencji, na której prezentowana była nowa aplikacja, Satya Nadella został zapytany przez jednego z dziennikarzy, czy podobne narzędzie zostanie udostępnione użytkownikom Androida, którzy chcieliby się przesiąść na Windows Phone'a. CEO Microsoftu odpowiedział krótko:

Satya Nadella:

Nie rozumiem pytania.

Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone, lecz zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)