Kwarantannę uprzyjemnisz muzyką. Tidal daje 90 dni słuchania za darmo

Kwarantannę uprzyjemnisz muzyką. Tidal daje 90 dni słuchania za darmo

DANIEL CONSTANTE / Shutterstock.com
DANIEL CONSTANTE / Shutterstock.com
Patryk Korzeniecki
24.03.2020 18:58, aktualizacja: 25.03.2020 14:19

Lubicie słuchać muzyki w domu? W takim razie spodobają się Wam najnowsze promocje Tidala.

Tidal to obok Spotify, Deezera i Apple Music jedno z najbardziej znanych miejsc do internetowego odsłuchu muzyki. Dotychczas serwis umożliwił wypróbowanie swoich możliwości dzięki miesięcznemu okresowi próbnemu.

Jeśli nie korzystałeś jeszcze z Tidala, to masz najlepszą okazję żeby zacząć. Dołączył właśnie do firm, które chcą nam uprzyjemnić czas w domu i przedłużył okres próbny dla nowych użytkowników. Do wyboru mamy dwie oferty.

Tital: 90 dni słuchania za darmo

W pierwszej opcji Tidal umożliwia darmowe korzystanie z serwisu przez 3 miesiące w standardowej jakości. Po tym czasie opłata będzie wynosić 19,99 złotych (chyba, że anulujecie wcześniej subskrypcję).

Obraz

Możliwy jest również wybór opcji HiFi, która powoduje odblokowanie muzyki w wysokiej jakości FLAC i technologii MQA. Musicie mieć jednak na uwadze, że spowoduje to skrócenie okresu próbnego do 45 dni i podwyższenie późniejszej opłaty miesięcznej do 39,99 złotych.

Z promocji możecie skorzystać pod następującym adresem: 90 dni w Tidalu za darmo

120 dni muzyki za cenę paczki chipsów

W drugiej opcji mamy możliwość skorzystania przez 4 miesiące. Tym razem nie trzeba zapłacić, jednak opłata jest symboliczna - 4 złote. Myślę, że nie jest to wygórowana kwota, zwłaszcza, że normalnie zapłacilibyśmy prawie 80 złotych.

BestStockFoto / Shutterstock.com
BestStockFoto / Shutterstock.com

Tutaj również jest możliwość wybrania pakietu HiFi. Co ciekawe, okres próbny się wtedy nie skraca. Oferta jest więc jeszcze bardziej opłacalna i moim zdaniem korzystniejsza od darmowych 90 dni. Wybór jednak zostawiam Wam. Pamiętajcie tylko, że w przypadku wyboru HiFi późniejszy abonament rośnie z 19,99 złotych do 39,99 złotych.

Z promocji możecie skorzystać pod następującym adresem: 120 dni w Tidalu za 4 złote

Jeszcze jedna ważna informacja - promocje mają czas nieokreślony, więc mogą się skończyć lada chwila. Bierzcie więc, póki możecie. Dajcie znać w komentarzach, czy planujecie z nich skorzystać.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)