Moto Z Play może być ciekawszym smartfonem niż Moto Z

Moto Z Play może być ciekawszym smartfonem niż Moto Z

Moto Z Force
Moto Z Force
Miron Nurski
05.08.2016 07:02, aktualizacja: 05.08.2016 09:07

Coraz więcej wskazuje na to, że do smartfonów Moto Z i Moto Z Force wkrótce dołączy tańszy model Moto Z Play. Jest na co czekać.

Plotki i przecieki na temat Moto Z Play krążą po internetach od wielu tygodni. Po raz pierwszy o smartfonie tym pisaliśmy na łamach Komórkomanii w połowie czerwca, czyli dosłownie kilka dni po premierze flagowych wariantów.

Tymczasem jeden z trzech użytkowników Google+ - niejaki Jerry Yin - opublikował na tej społecznościówce zdjęcia, które przedstawiają ponoć model Play.

Moto Z Play?
Moto Z Play?© Google+/Jerry Yin

Wizualnie smartfon do złudzenia przypomina pozostałe Moto Z. Najważniejsze jest jednak to, że na tylnym panelu widać 16-pinowe złącze, co oznacza, że smartfon będzie kompatybilny z "modułami" Moto Mods.

Moto Z Play może okazać się rozsądniejszym wyborem niż Moto Z

Nie, nie dlatego, że będzie w każdym aspekcie lepszy, bo nie będzie. Smartfon został już zarejestrowany w bazie TENAA, dzięki czemu wiadomo już co nieco na temat jego specyfikacji.

Snapdragon 625 jest zauważalnie słabszy niż 820, ale powinien zaspokoić potrzeby większości użytkowników. Zwłaszcza że na jego barkach spoczywać będzie ekran o nieprzesadzonej rozdzielczości FullHD.

Szczególnie ciekawie zapowiada się również bateria, której pojemność ma oscylować w granicach 3300-3500 mAh. W porównaniu z 2600 mAh w Moto Z przepaść w czasu pracy na jednym ładowaniu może być ogromna.

Co przy tym wszystkim najważniejsze, słabsze podzespoły = niższa cena. Biorąc od uwagę, że Moto Z został wyceniony na równowartość 2500 zł, Moto Z Play powinien kosztować dużo mniej niż 2000 zł.

Zapowiada się zatem całkiem fajny smartfon. Pamiętajcie jednak, że póki co wszystkie informacje są nieoficjalne.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)