LG G2 otrzymuje…

LG G2 otrzymuje…
Jan Blinstrub

02.01.2014 14:20, aktual.: 02.01.2014 15:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bloguje z nami ponad 30 osób, które w ciągu ostatnich kilku tygodni napisały wiele ciekawych tekstów. Nie mieliśmy łatwego zadania i do samego końca wahaliśmy się, kto powinien otrzymać główną nagrodę grudnia.

Ostatecznie zdecydowaliśmy, że LG G2 trafi do Mateusza Olejnika.

Gratulacje!

Jeśli nie czytaliście tekstów Mateusza, nadróbcie zaległości. Dowiecie się z nich, kogo tak naprawdę interesują aktualizacje oprogramowania, jak korzystamy z telefonów i dlaczego warto czasem się ponudzić. To właśnie za te teksty Mateusz otrzymuje nagrodę, a naszym numerem jeden jest ostatni z podlinkowanych.

Mateusz miał mocną konkurencję. Łukasz Skałba zastanawiał się, co się stało z innowacyjnością w segmencie mobilnym, przedstawił możliwe zastosowania grafenu, radził, jak łączyć się z Internetem za granicą, i opisał świetną grę wykorzystującą rzeczywistość rozszerzoną.

Krzysiek Rodziński rozpoczął gorącą dyskusję o piractwie, w cyklu "Co się wspiera" przedstawił interesujące crowdfundingowe projekty (między innymi takie, które pomogą wytrwać w noworocznych postanowieniach) i przekonywał, że informacje o aktualizacjach interesują tylko geeków.

To tylko niektóre z ciekawych wpisów, jakie pojawiły się w ciągu ostatnich tygodni na blogach. Odsyłam do strony z najnowszymi publikacjami, są już dobre teksty z 2014 roku.

Przypominam, że konkurs trwa i każdy, kto będzie z nami blogować, ma szansę na wygranie LG G2 (mamy jeszcze jeden egzemplarz) lub drukarki mobilnej Pocket Photo.

Obraz

Nagrody zostały ufundowane przez naszego partnera, sklep RTV Euro AGD.

Obraz
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także