Mamy informacje na temat dostępności iPhone'a 7 w Polsce

Mamy informacje na temat dostępności iPhone'a 7 w Polsce

Mamy informacje na temat dostępności iPhone'a 7 w Polsce
Miron Nurski
16.09.2016 09:36, aktualizacja: 16.09.2016 12:22

iPhone 7 na wybranych rynkach debiutuje dziś (16 września), a już 23 września zawita do Polski. Nie oznacza to jednak, że od tego dnia wszystkie modele będzie można dostać bez większych problemów.

Nasz anonimowy informator - ten sam od którego dowiedzieliśmy się o nadchodzącym wejściu marki Xiaomi na polski rynek - podzielił się dziś z nami ciekawymi informacjami na temat dostępności iPhone'a 7.

Zacznijmy od tego, że pierwsze iPhone'y mają się pojawić w sklepach już 22 września rano. Podobno będą rozsyłane bezpośrednio do sklepów (nie do magazynów), aby uniknąć opóźnień w dostawach. Możliwe, że wybrane sklepy zorganizują z tej okazji nocną sprzedaż w nocy z 22 na 23 września.

Bardzo mało Plusów

Dostępność iPhone'a 7 Plus w Polsce ma być początkowo bardzo ograniczona bez względu na kolor czy ilość pamięci.

Czarny iPhone 7 (matowy)? Może być ciężko

Podobno globalnie to właśnie ten wariant jest najchętniej zamawiany przez dystrybutorów, dlatego początku mogą wystąpić problemy z jego dostępnością.

iPhone 7 w kolorze onyksu (Jet Black)? Jeszcze ciężej

Małego iPhone'a 7 w tym wariancie będzie bardzo trudno dostać. Onyksowy iPhone 7 Plus na razie może nie pojawić się w Polsce w ogóle. Nawet do naszych zachodnich sąsiadów trafiło ponoć tylko kilka egzemplarzy.

Co ciekawe, ma to być związane nie tyle ze świadomym działaniem Apple'a, co z bardziej skomplikowanym i wydłużonym procesem produkcyjnym. Najwidoczniej upewnienie się, że obudowa będzie się rysowała jak należy trochę trwa... ;)

Które iPhone'y 7 będzie zdobyć najłatwiej?

W Polsce w pierwszym rzucie najwięcej będzie 4,7-calowych iPhone'ów w kolorach srebrnym, złotym i różowego złota.

Jeśli planujecie sięgnąć po wersję z 256 GB - nie powinno być z tym większych problemów, mimo iż w ubiegłych latach zdarzało się, że największe pojemności były trudno dostępne.

Wnioski? Jeśli planujesz zakup, nie zwlekaj z nim

Jeśli zdecydowałeś się już na iPhone'a 7, upatrzyłeś sobie jakiś model i planowałeś wybrać wybrać do sklepu np. w weekend, możesz zostać z pustymi rękami. Lepiej wybrać się do sklepu 23 września rano, a jeszcze lepiej skorzystać z przedsprzedaży lub kupić go za granicą.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)