Play rozdaje prezenty na święta - możesz zyskać dostęp do Netfliksa

Play rozdaje prezenty na święta - możesz zyskać dostęp do Netfliksa

Play z Mikołajem prezenty rozdaje!
Play z Mikołajem prezenty rozdaje!
Źródło zdjęć: © Play
Konrad Siwik
14.11.2022 13:19, aktualizacja: 14.11.2022 15:01

Play z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przygotował dla swoich klientów filmową promocję. Abonenci, którzy zdecydują się na wybór szybkiego internetu z telewizją od UPC, w pakiecie otrzymają dostęp do serwisu Netflix w prezencie na cały okres zobowiązania.

Play z Mikołajem prezenty rozdaje. W tym roku pod fioletową choinką klienci znajdą specjalną ofertę, a w niej pakiet internetu światłowodowego i telewizji od UPC aż o 30 zł taniej dla klientów Play w umowie na 12 miesięcy w trzech wariantach taryfowych do wyboru:

  • 300 Mb/s z telewizją Select za 55 zł miesięcznie;
  • 600 Mb/s z telewizją Max za 75 zł miesięcznie;
  • 1 Gbps z telewizją Max Premium za 100 zł miesięcznie.

Na klientów, którzy zdecydują się podpisać umowę w czasie trwania promocji, czeka specjalny prezent – dostęp do serwisu Netflix w Planie Podstawowym na rok. Za dodatkowe 10 zł miesięcznie mogą otrzymać dostęp do Viaplay z transmisjami popularnych europejskich lig piłkarskich.

Klienci zainteresowani wyłącznie internetem, bez telewizji, mogą wybierać internet światłowodowy od UPC lub Play w umowie na 12 miesięcy z Netflix w Planie Podstawowym na 4 miesiące w prezencie. W ofercie dostępne trzy prędkości Internetu Światłowodowego:

  • Internet Światłowodowy 300 Mb/s z Netflix za 40 zł miesięcznie przez 4 miesiące, później 69 zł;
  • Internet Światłowodowy 600 Mb/s z Netflix za 50 zł miesięcznie przez 4 miesiące, później 79 zł;
  • Internet Światłowodowy 300 Mb/s z Netflix za 70 zł miesięcznie przez 4 miesiące, później 99 zł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Telewizja od Play z Netflix w prezencie

Dla klientów zainteresowanych tylko ofertą telewizyjną Play oferuje Netflix nawet na 6 miesięcy w prezencie. Co więcej, już od 50 zł/mies. klienci mogą zyskać dostęp do ponad 110 atrakcyjnych kanałów telewizyjnych z różnych kategorii tematycznych, Viaplay w cenie abonamentu.

Świąteczna gorączka prezentów w Play to także możliwość skorzystania z super okazji na nowy telewizor 4K od LG. Każda osoba wybierająca internet lub telewizję może zdecydować się na zakup telewizora LG 55UQ751Cz aż o 600 zł taniej. Co więcej, cena telewizora 1899 zł jest rozkładana na raty 0 proc., a ich liczbę określa sam klient.

Konrad Siwik, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)