Motorola Edge 30 neo z prezentem. Ponad 300 zł w kieszeni

Motorola Edge 30 neo z prezentem. Ponad 300 zł w kieszeni

Motorola Edge 30 Neo
Motorola Edge 30 Neo
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | Miron Nurski
09.11.2022 13:03

Zakup nowego smartfona to często trudna decyzja. Na rynku pojawia się wiele urządzeń w podobnej cenie, które dysponują zbliżonymi parametrami. Sprzedawcy przekonują klientów ciekawymi promocjami. Podobnie jest ze smartfonem Motorola Edge 30 neo.

Motorola Edge 30 neo jest smartfonem ze średniej półki. Obecnie można go kupić za ok. 1900 zł. To budżet, który pozwala na zakup urządzenia, które przez dłuższy okres powinno sprawdzać się jako smartfon użytkowany na co dzień. Z drugiej strony należy przyznać, że w obecnych czasach wydatek blisko 2 tys. zł może być odczuwalny. Warto więc szukać dogodnych okazji podczas zakupu elektroniki. Jedną z nich przygotowała sieć Play.

Operator sieci Play we współpracy z marką Motorola przygotował promocją, w ramach której zakup Motoroli Edge 30 neo jest znacznie atrakcyjniejszy. Przy zakupie smartfona, klient zyska także prezent o wartości ponad 300 zł, który z pewnością poprawi wygodę korzystania z telefonu.

Chodzi o Lenovo Smart Clock 2, czyli inteligentny zegarek, który ma wbudowany głośnik. Urządzenie to wyposażone jest także w ładowarkę bezprzewodową, dzięki czemu zdecydowanie wpływa korzystnie na codzienne użytkowanie smartfona.

Lenovo Smart Clock 2 przy zakupie smartfona Motorola Edge 30 neo

Aby zgarnąć Lenovo Smart Clock 2 za darmo, należy spełnić dwa warunki. Po pierwsze - do końca listopada należy zakupić w salonie Play lub w sklepie internetowym sieci smartfon Motorola Edge 30 neo. Po drugie, zakup ten należy zarejestrować na stronie konkursowej.

Wypełnienie umieszczonego w powyższym serwisie formularza sprawi, że po weryfikacji zgłoszenia inteligentny głośnik z wyświetlaczem oraz z podstawką do ładowania bezprzewodowego, Lenovo Smart Clock 2, zostanie wysłany na wskazany adres.

Promocja ta może zachęcić nieprzekonanych do zakupu smartfona Motoroli. Jak zauważył Miron Nurski w recenzji Motoroli Edge 30 neo, nie jest to urządzenie pozbawiane wad. Jako użytkownik innego smartfona tej marki muszę jednak powiedzieć, że wygoda korzystania z Gestów Moto sprawia, że trudno byłoby mi przerzucić się na konkurencyjne rozwiązanie.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)