Motorola Defy Mini do wygrania w konkursie Orange

Motorola Defy Mini do wygrania w Orange (fot.: Orange/Facebook)
Motorola Defy Mini do wygrania w Orange (fot.: Orange/Facebook)
Kira Czarczyńska

30.08.2012 08:00, aktual.: 30.08.2012 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie chcecie się przejmować ochroną swojego telefonu przed wpływem warunków atmosferycznych? Motorolę Defy można zabrać nawet na najtrudniejszą wyprawę. A Orange ma do rozdania aż osiem takich smartfonów. Wystarczy wziąć udział w konkursie na Facebooku i mieć ciekawy pomysł.

Motorola Defy Mini to idealny towarzysz na trudniejsze wyprawy, nie tylko wakacyjne. Ekran pokryty szkłem Gorilla Glass oraz zwiększona odporność na kurz i wodę pozwolą nie przejmować się tym, że komórka wpadnie w błoto, wykąpie się w strumieniu czy po prostu zmoknie podczas jazdy rowerem.

Jeśli potrzebujecie takiego telefonu, to osiem sztuk rozdaje właśnie Orange.

Konkurs Orange - "Wygraj smartfona"

Zadanie konkursowe nie jest trudne, wymaga jednak nieszablonowego spojrzenia i odrobiny pomysłowości. Za pomocą aplikacji na Facebooku należy bowiem przesłać wykonane przez siebie zdjęcie przedstawiające... wybraną sytuację, widzianą "oczami" telefonu komórkowego.

Liczy się jedynie kreatywność i umiejętność wykonania ciekawego zdjęcia, nie musi być ono doskonałe technicznie. Fotkę należy następnie przesłać z użyciem aplikacji konkursowej, wypełniając wszystkie wymagane pola (między innymi adres, na jaki ma zostać wysłana ewentualna nagroda).

Na szczęście, w przeciwieństwie do większości konkursów na Facebooku, tym razem nie liczą się znajomości i skuteczne zapraszanie wszystkich do zagłosowania na zdjęcie. Zwycięzców wyłoni komisja konkursowa, oceniając prawidłowość nadesłanych prac i kreatywność autorów. Ośmiu laureatów otrzyma nagrody główne - telefony Motorola Defy Mini.

Szczegóły zabawy dostępne są w aplikacji konkursowej oraz w regulaminie "Wygraj smartfona" [PDF].

Aha - każdy może wziąć udział w konkursie dowolną liczbę razy, z zastrzeżeniem, że wygrać można tylko jedną nagrodę.

Źródło: [http://www.facebook.com/orangepolska](http://Facebook - Orange)

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)