Motorola Razr w kolejnych testach. Tym razem wideo z nich udostępnił producent

Motorola Razr w kolejnych testach. Tym razem wideo z nich udostępnił producent

Motorola Razr na testach wytrzymałości
Motorola Razr na testach wytrzymałości
Źródło zdjęć: © fot. YouTube/Motorola US
Klaudia Stawska-Magdziak
09.02.2020 14:09, aktualizacja: 09.02.2020 15:09

Motorola Razr trafiła na polski rynek, ale wciąż pojawiają się wątpliwości, czy smartfon w ogóle wart jest kupienia. Najwięcej wątpliwości zdecydowanie budzi jego wytrzymałość. Motorola postanowiła udostępnić wideo, które ma pomóc rozwiać wątpliwości.

Redakcja CNET, próbując sprawdzić wytrzymałość Motoroli Razr, poddała ją testowi, z którego wniknęło, że po 27 000 gwałtownych złożeniach i rozłożeniach telefon uległ uszkodzeniu. Wynik testu podchwyciły media, które komentowały "słabe" wykonanie smartfona.

Niektórzy są nawet zdania, że smartfon na pewno nie wytrzyma roku użytkowania, chociaż naszym zdaniem są to zbyt daleko idące wnioski, o czym możecie przeczytać w poprzednim tekście.

Motorola również zdecydowała się odpowiedzieć na zarzuty, nie tylko publikując specjalne oświadczenie. Dodatkowo w sieci pojawiło się wideo, na którym widać, jak testowana jest wytrzymałość nowego telefonu. Możecie obejrzeć je poniżej:

The real razr flip test - flip for years

Redaktorzy The Verge zauważają, że testy obciążenia prowadzone przez Motorolę odbiegają znacznie od tego, jak telefon będzie później użytkowany. Zarzucają m.in. zbyt małą siłę nacisku stosowaną przez robota testującego. Zabrakło również potwierdzenia, że smartfon będzie składał się prawidłowo np. gdy kurz czy okruchy dostaną się pomiędzy zawiasy.

Wytrzymałość nowej składanej Motoroli Razr wzbudza jednak również inne wątpliwości, co zauważają nasi koledzy z redakcji dobrychprogramów. Biorąc pod uwagę, że za telefon w Polsce trzeba zapłacić ok. 7 tys. złotych, trudno się dziwić, że potencjalni nabywcy chcą mieć pewność, że dobrze wydadzą pieniądze.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)