myPhone z Androidem i dual SIM już w przyszłym miesiącu!

myPhone z Androidem i dual SIM już w przyszłym miesiącu!
12.05.2010 07:10
myPhone z Androidem i dual SIM już w przyszłym miesiącu!
Przemysław Musiał
Przemysław Musiał

Grupa kapitałowa TelForceOne przedstawiła wczoraj raport roczny dotyczący działalności firmy. Oprócz danych finansowych oraz strategii rozwoju firmy na najbliższe lata, TelForceOne zapowiedziało także, że już w przyszłym miesiącu oferta telefonów myPhone powiększy się o model z Androidem i dual SIM.

Na rynku mają się pojawić dwa modele telefonów z systemem Android, w tym jeden z nich będzie miał możliwość obsługi dwóch kart SIM (dual SIM). Smartfony wyposażone mają być w procesor Qualcomm o taktowaniu 600MHz oraz mają zawierać dedykowane aplikacje stworzone przez myPhone.

Poza nowinkami dotyczących Androidów od myPhone’a, firma zapowiedziała także, że w najbliższym czasie na rynek trafią nowe modele telefonów wyposażone w klawiaturę QWERTY oraz tunery TV (DVB-T i DVB-H).

Grupa TelForceOne pochwaliła się także wynikami sprzedaży oraz danymi finansowymi. I tak w 2009 roku firma sprzedała 113 tys. telefonów myPhone i obecnie jest liderem rynku wśród telefonów dual SIM i telefonów o uproszczonej funkcjonalności. Ponadto, TelForceOne ma zwiększyć udział na rynku telefonów dual SIM do 55% do końca 2012 roku, a także zwiększyć przychody ze sprzedaży telefonów o ok. 30-40% rocznie.

Z pewnością posunięcie wprowadzenia telefonów myPhone z systemem Android jest bardzo odważne – firma będzie musiała zmierzyć się ze światowymi gigantami. Z drugiej jednak strony zwiększy to wachlarz możliwości i osób zainteresowanych zakupem telefonów z logiem myPhone.

Źródło: Evertiq

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)