Na wakacje Lodowa kanapka dla tabletów Samsunga

Na wakacje Lodowa kanapka dla tabletów Samsunga

Galaxy Tab 2 10.1 (fot. Samsung)
Galaxy Tab 2 10.1 (fot. Samsung)
Adam Bialic
21.06.2012 11:40, aktualizacja: 21.06.2012 13:40

Jeśli nie mogliście doczekać się aktualizacji dla Waszych tabletów z serii Galaxy, to mam dobrą nowinę!

Aktualizacje rozpoczną się już w lipcu, ale większość planowana jest na sierpień. Informator serwisu Sammobile.com donosi, że nowa wersja systemu wyraźnie poprawi czas pracy baterii i ogólnie pojętą płynność.

Kanadyjski oddział Samsunga opublikował listę wszystkich modeli objętych aktualizacją. Swojego urządzenia szukajcie na liście poniżej.

To niewątpliwie dobra wiadomość, ale muszę też trochę ponarzekać. Po pierwsze, trochę za długo trzeba czekać na aktualizacje. Nie wierzę w to, że na dostosowanie systemu do urządzenia potrzeba ponad 8 miesięcy! Druga rzecz to Google I/O, na którym według poruszanych już u nas przecieków zaprezentowany zostanie system Jelly Bean. Wydarzenie to odbędzie się 27-29 czerwca, czyli jeszcze przed obiecanymi aktualizacjami.

Jeśli pogłoski dotyczące konferencji Google'a się potwierdzą, to tablety Samsunga będą aktualizowane do przestarzałej już wersji systemu. Co więcej, gigant z Mountain View jest w sytuacji, w której musi zaprezentować jakieś rewolucyjne rozwiązania już teraz. Jeśli tego nie zrobi, padnie ofiarą rewolucji Windows Phone 8, a tablety z zielonym systemem mogą zostać zdeptane przez urządzenia takie jak Microsoft Surface.

Źródło: Sammobile.comThe Verge

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)