Nagroda za najdziwniejszą reklamę telefonu komórkowego wędruje do...

Nagroda za najdziwniejszą reklamę telefonu komórkowego wędruje do...
06.03.2014 19:08
Nagroda za najdziwniejszą reklamę telefonu komórkowego wędruje do...

Reklama dźwignią handlu - hasło stare jak świat. Mam jednak wrażenie, że najnowsza reklama przygotowana przez LG będzie musiała udźwignąć co najwyżej zbudowany przez jej odbiorców gigantyczny blok z napisem "WTF".

Wspomniany spot wylądował na youtube'owym kanale LG Benelux. Hasło promocyjne to "Najbardziej ludzki telefon świata", a mowa o smartfonie LG G Flex. Wygięta konstrukcja urządzenia idealnie przylega do ludzkiej twarzy, co w połączeniu z "gojącą się" obudową nadaje mu ludzkie cechy. Tak przynajmniej staram się zinterpretować to, co właśnie zobaczyłem. Tak czy inaczej wyszło... osobliwie. A ostatnie 15 sekund... zobaczcie sami.

I jak wrażenia? Nie wiadomo, czy pomysłodawcy tej reklamy wciąż znajdują się na liście płac LG. Zagadką pozostaje również to, czy zażywane przez nich w trakcie procesu twórczego używki pochodzą z legalnego źródła.

Najgorsze jest to, że ten spot bez wątpienia zasługuje na jakiś trafny komentarz z mojej strony, ale nic mi w tym momencie nie przychodzi do głowy. Pozostaje mi zatem wrócić do testowania G Flexa.

412078293538702246
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)