Najlepszy smartfon 2015 roku według czytelników Komórkomanii to...

Podium
Podium
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Miron Nurski

31.12.2015 12:59, aktual.: 31.12.2015 13:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pora ogłosić wyniki głosowania na najlepszego smartfona mijającego roku.

W głosowaniu udział wzięło dokładnie 3176 osób. Chciałbym napisać, że walka była wyrównana, ale - przynajmniej jeśli chodzi o miejsce pierwsze - nie była. Zacznijmy jednak od końca podium.

Miejsce trzecie - LG V10 (8,03% głosów)
LG V10
LG V10

Innowacyjne rozwiązania oraz potężne wyposażenie obejmujące m.in. dwa ekrany i trzy aparaty wystarczyły, by LG V10 pobił nawet flagowego G4 (ten znalazł się na miejscu piątym z 7,43% głosów). Drogie LG, może warto pomyśleć o sprowadzeniu go na polski rynek?

Michał Lepianka:

Sam mam LG V10 i uważam go za świetny telefon [...] Ma slot na karty pamięci, ma wymienialną baterię i aparat który manualnymi ustawieniami bije na głowę Samsunga.

superkacper:

Ja głos oddałem na V10, głównie za dodatkowy ekran.

Dziś nie, boli mnie głowa:

LG V10 zdecydowanie stworzony "do czegoś".

Miejsce drugie - iPhone 6s Plus (15,46% głosów)
iPhone 6s Plus
iPhone 6s Plus

Topowy smartfon Apple'a skradł Wasze serca głównie za sprawą przełomowej technologii 3D Touch, dzięki której jego ekran rozpoznaje siłę nacisku.

kaliente:

iPhone 6s za niespotykaną wydajność GPU i CPU, za tym że jest pierwszym smartfonem z pełnoprawnym dyskiem flash NVMe no i 3D Touch, które pewnie będzie hitem u konkurencji w 2016 roku.

rozczochrany:

Najlepszym smartphonem wg mnie powinien być iPhone 6S/plus z prostych powodów. Żaden nowy telefon nie pokazał czegoś przełamującego przyzwyczajenia czy łamiącego standardy, mieliśmy ewolucje różnych funkcji, czy smaczki lub dopracowania różnych aspektów.

Miejsce pierwsze - Samsung Galaxy S6 edge+ (29,53% głosów)
Samsung Galaxy S6 edge+
Samsung Galaxy S6 edge+

Galaxy S6 edge+ nie zostawił konkurencji żadnych szans. Nie tylko zgarnął niemal 1/3 wszystkich głosów, ale i osiągnął prawie dwukrotnie lepszy wynik niż smartfon z miejsca drugiego. Warto dodać, że ten metalowo-szklany smartfon z zagiętym ekranem w innym głosowaniu został już najładniejszym smartfonem 2015.

Jazir:

Zwycięzca był znany od początku. I moim zdaniem S6 edge+ zasługuje na to miano. W zasadzie też miałem dylemat jak Baron von Yoloswag, ale postawiłem na całokształt. Dlaczego? Jako czynnik decydujący wybrałem pierwsze wrażenie. S6 edge+ po prostu zniewala tym ogromnym, zakrzywionym AMOLEDem zapakowanym w smukłą, stosunkowo małą obudowę.

grenland:

W tym roku wygrywa edge+, bo ma top hardware, no i ten wyświetlacz... mega kosmiczny wygląd.

smartmaniak :

Moim zdaniem S6 jest najlepszym smartfonem 2015 roku [...] Samsung w tym roku odstawił konkurencję i to sporo.

Konrad Osman:

Genialny aparat, świetny dźwięk, najlepszy wyświetlacz, klasowy design [...] system, który nie zamula i działa płynnie do dziś od dnia premiery, bateria, która po paru update trzyma bardzo dobrze. Trochę tego jest.

Poniżej rozkład głosów na poszczególne urządzenia:

Obraz

Dziękuję za wszystkie oddane głosy i - korzystając z okazji - chciałbym Wam życzyć szczęśliwego nowego roku i udanej zabawy sylwestrowej. Do siego roku!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)