Najlepszy telefon 2013 roku wybrany

Jan Blinstrub

14.01.2014 09:30, aktual.: 14.01.2014 12:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W wyborze telefonu roku wzięło udział kilka tysięcy osób. Od samego początku na prowadzeniu było urządzenie koreańskiego producenta, jednak w tym roku nie był to Samsung.

Obraz

Tytuł Telefonu Roku według Czytelników Komórkomanii otrzymuje LG G2. Wasz wybór potwierdza, że LG weszło do ścisłej czołówki producentów urządzeń z Androidem. Życzymy Koreańczykom, by nagrody i wyróżnienia przełożyły się na wyniki sprzedaży, bo ich nowe produkty zdecydowanie zasługują na uwagę.

Obraz

Na podium znalazły się także: HTC One i Sony Xperia Z1, a tuż za nimi Samsung Galaxy Note 3.

Smartfon Roku według Redakcji

Wyróżnienie czytelników Komórkomanii jest już tradycją. W tym roku postanowiliśmy także przyznać tytuł Smartfona Roku według Redakcji. Przeprowadziliśmy głosowanie i okazało się, że nasz wybór jest podobny do waszego.

Samsung Galaxy Note 3

Trzecie miejsce zajął Samsung Galaxy Note 3, bezkompromisowy phablet, który naszym zdaniem nadal nie ma konkurencji w swojej kategorii.

Obraz

HTC One

Drugie miejsce należy do HTC One. Zabrakło bardzo niewiele, by urządzenie znalazło się na pierwszej pozycji. Są telefony, które mają od niego lepszą specyfikację, ale żadne urządzenie z Androidem nie ma stylu i klasy One'a.

Obraz

LG G2

Pierwsze miejsce zajęło LG G2. Koreańczycy w ciągu kilkunastu miesięcy zrobili świetną robotę. Z producenta, który z różnym skutkiem walczy o rynek, LG wyrosło na jednego z liderów. G2 jest zaskakująco kompaktowe, ma świetną specyfikację i funkcjonalne oprogramowanie. Najważniejsze jednak, że ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Obraz
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)