Następca iPhone'a 9 z istotną zmianą. Apple może przenieść czytnik linii papilarnych

Następca iPhone'a 9 z istotną zmianą. Apple może przenieść czytnik linii papilarnych
Patryk Korzeniecki

03.02.2020 17:00, aktual.: 03.02.2020 18:02

Guo Mingxuan sugeruje, że Apple może zmienić połóżenie czytnika linii papilarnych w jednej z przyszłych generacji tańszego iPhone'a. Byłby to pierwszy telefon w historii firmy z Cupertino z takim rozwiązaniem.

iPhone 9 nie zwróci raczej uwagi tych, którzy szukają flagowego smartfona. Telefon z założenia ma być bardziej dostępny finansowo (co oczywiście nie znaczy, że będzie tani).

Jego następca może jednak zaproponować coś, czego nie zaoferują droższe iPhone'y.

Następca iPhone 9 z czytnikiem linii papilarnych z boku

Według najnowszych doniesień, Apple może wprowadzić sporą zmianę w konstrukcji najtańszej linii iPhone'ów. Strona MyDrivers donosi, że jeden z przyszłych modeli może dostać skaner linii papilarnych umieszczony z boku obudowy. Wieści pochodzą od chińskiego analityka Guo Mingxuana.

Następca iPhone'a 9 dzięki zmianie ma nie tylko pozwolić na wygodniejsze odblokowywanie telefonu. Nowy czytnik ma zwiększyć też szybkość i dokładność odczytu linii papilarnych.

Obraz

Sukcesor iPhone'a 9 po zwolnieniu przestrzeni na dole może umożliwić rozciągnięcie powierzchni wyświetlacza w wolne miejsce i zapewniź podobny współczynnik screen-to-body-ratio co droższe modele.

Ciekaw jestem, co myślicie o ewentualnej zmianie położenia czytnika linii papilarnych w jednym z przyszłych modeli telefonów z jabłkiem w logo. Uważacie że to zmiana na gorsze, czy wręcz przeciwnie - że powinni wprowadzić to we wszystkich modelach?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)