Nowa Formuła Unlimited na Kartę za 25 zł. Play odpowiada na ruch Orange

Nowa Formuła Unlimited na Kartę za 25 zł. Play odpowiada na ruch Orange
Źródło zdjęć: © blogplay.pl
Mateusz Żołyniak

13.05.2016 07:31, aktual.: 13.05.2016 09:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Play nie zwalnia tempa i po raz kolejny błyskawicznie odpowiada na działania konkurencji, czyli niezłą ofertę Orange dla osób przenoszących numer z innej sieci.

Orange zachęca użytkowników prepaidów

Pomarańczowy operator postanowił zawalczyć o klientów prepaidowych. Orange dla użytkowników przenoszących numer od innego operatora przygotowało usługę, w ramach której za 26 zł na 31 dni otrzymują oni nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich krajowych sieci oraz pakiet danych 6 GB.

Promocja prezentuje się naprawdę atrakcyjnie, ale Orange postanowiło to podkreślić. W tym celu porównano ją do wybranych ofert Playa, Plusa i T-Mobile, wśród których znalazły się:

  • Formuła Unlimited na kartę - nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz pakiet 3 GB za 35 zł na 30 dni;
  • 2 x więcej internetu w Ja+ na kartę - nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz pakiet 6 GB za 35 zł na 30 dni;
  • Jump! na kartę (taryfa Frii) - nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz pakiet 0,2 GB za 40 zł na 28 dni (przy regularnym odnawianiu).

T-Mobile krytykuje pomarańczowego operatora

Porównanie, które przygotowali przedstawiciele Orange, nie przeszło bez odzewu ze strony innych operatorów. T-Mobile w osobnym komunikacie wyraziło swoje oburzenie zagraniem konkurenta, sugerując przy tym, że ten chce nabrać łatwowiernych klientów.

T-Mobile:

Na głównej stronie T-Mobile na kartę jest duży baner promujący 10GB bezpłatnie i automatycznie przyznawane po każdym doładowaniu za minimum 25 zł. W ofercie T-Mobile na kartę są również dostępne inne pakiety m.in. nielimitowanych rozmów i SMSów do wszystkich sieci. Jak Orange mógł tego nie zauważyć i pomylić się w obliczeniach? Jedynym wytłumaczeniem jest liczenie na łatwowierność klientów, którzy nie sprawdzą, jak w rzeczywistości wyglądają oferty operatorów.

Za takie nieczyste zagrania należy się Orange rynkowa czerwona kartka. Dlatego zwróciliśmy się do Orange z prośbą o zaprzestanie rozpowszechniania informacji niepełnych i nierzetelnych, które mogą wprowadzić konsumentów w błąd.

Play wprowadza jeszcze lepszą ofertę

Fioletowy operator również nie przeszedł obojętnie wobec promocji Orange. Komentarzem Play jest nowa Formuła Unlimited na Kartę. Dzięki niej użytkownicy otrzymują nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, nielimitowane SMS-y oraz pakiet danych o wielkości 6 GB. To wszystko w cenie 25 zł na 30 dni.

Nowa Formuła Unlimited w ofercie na kartę Playa
Nowa Formuła Unlimited w ofercie na kartę Playa© play

Oferta Playa na pierwszy rzut oka wygląda niemal identycznie jak propozycja Orange. Sęk jednak w tym, że jest ona dostępne nie tylko dla osób przenoszących numer. Użytkownicy, którzy korzystają już z opcji Formuła Unlimted, będą mogły cieszyć się nowymi warunkami od kolejnego odnowienia pakietu, a pozostali muszą uruchomić tę opcję.

Play jak zwykle trzyma rękę na pulsie, za co należą się firmie słowa uznania. Operator niedawno błyskawicznie odpowiedział na promocję T-Mobile, wprowadzając jeszcze korzystniejszą ofertę, a teraz dokładnie w ten sam sposób postąpił wobec nowej propozycji Orange.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)