Nowe Angry Birds na rynku? Rovio pokazało teaser!

Nowe Angry Birds na rynku? Rovio pokazało teaser!

Nowe Angry Birds na rynku? Rovio pokazało teaser!
Zbigniew Kowal
09.03.2014 17:51, aktualizacja: 10.03.2014 11:51

Jeśli masz najsilniejszą markę w branży gier mobilnych, to swoje kolejne produkcje możesz zapowiadać w taki właśnie sposób. Niby nic nie pokazano, a w Internecie zawrzało. Miliony fanów czekają na nową produkcje Rovio. Zerknijcie na pierwszy teaser z nowych Angry Birds.

Poniżej możecie obejrzeć 28-sekundowy filmik, który zapowiada nową grę Rovio. Oglądając go, zwróćcie uwagę na slogan reklamowy, który zapewne będzie towarzyszył grze w nadchodzącej kampanii. Co może kryć się pod określeniem "The most Epic soft launch ever"?

Teaser (średniowieczna zbroja) i zapowiedź premiery jako "najbardziej epickiego wydarzenia" pozwalają przypuszczać, że fabuła nowej gry Rovio zostanie osadzona w średniowieczu.

The next epic Angry Birds game...

Pytanie tylko, czy mechanika gry będzie nawiązywać do sprawdzonego już modelu strzelania z procy czy może twórcy postawili na coś zupełnie nowego. Gdybym to ja wybierał gameplay, zapewne zdecydowałabym się na tower defense’a, w którym świnie próbują zdobyć zamek strzeżony przez wściekłe ptaki.

Oficjalna nazwa gry nie jest jeszcze znana, chociaż cześć branżowej prasy już ochrzciła ją jako Angry Birds Medieval. Data premiery także utrzymywana jest w tajemnicy. Pewne jest natomiast, że aplikacja pojawi się w 2014 w pierwszej kolejności w Australii i Kanadzie.

Ta ostatnia informacja zdaje się podpowiadać najwięcej. W Kanadzie i Australii najczęściej przeprowadzane są zamknięte beta-testy. Najprawdopodobniej więc nowy tytuł będzie mógł pochwalić się rozbudowanym trybem multiplayer. Dajcie znać w komentarzach pod wpisem, jakie są Wasze typy na nową produkcję Rovio.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)