Nowy Word Hex 2.0, Shoot The Zombirds za darmo i nadchodzące Anomaly Korea

Nowy Word Hex 2.0, Shoot The Zombirds za darmo i nadchodzące Anomaly Korea

Anomaly Korea (fot. 11 bits studio)
Anomaly Korea (fot. 11 bits studio)
Zbyszek Kowal
17.12.2012 09:00, aktualizacja: 17.12.2012 10:00

Święta Bożego Narodzenia to najgorętszy okres w branży gier, również tych mobilnych. Nic więc dziwnego, że polscy producenci wydają nowe lub przeceniają stare gry. W rozwinięciu wpisu zebraliśmy dla Was najnowsze informacje o premierach, aktualizacjach i promocjach. Warto zajrzeć, aby wiedzieć, co w trawie piszczy.

Poniżej znajdziecie informacje od trzech różnych polskich producentów, które uznałem za ciekawe. Jeżeli słyszeliście o innych wartych uwagi promocjach, aktualizacjach lub premierach, dajcie znać w komentarzu pod wpisem.

Very Nice Studio wprowadza wersję 2.0 Word Hex PL

Word Hex PL to popularna wśród polskojęzycznych graczy i wysoko oceniana gra z gatunku Word Puzzle. Polega na odnalezieniu jak największej liczby słów w losowo wygenerowanym układzie liter umieszczonych na sześciokątnych płytkach.

WordHex - update 2.0

Update 2.0 wprowadza nowy, trzeci tryb gry - Hotseat Multiplayer. Pozwala on zmierzyć się z trzema przeciwnikami (sterowanymi przez innych graczy lub AI) oraz dodaje do trybów Relaks i Refleks nowy rodzaj bonusów, które pojawiają się na hexach. Grę można pobrać za darmo z Google Play lub Apple App Store.

Shoot The Zombirds za darmo w App Store

Firma Infinite Dreams poinformowała o promocji swojej popularnej gry. W ramach akcji FreeAppADay użytkownicy urządzeń z iOS mogą pobrać Shoot The Zombirds za darmo przez kilka najbliższych dni.

Shoot The Zombirds by iDreams -World Premiere Trailer [Android, iOS]

W Shoot the Zombirds gracz wciela się w postać Dyniogłowego, który musi obronić małe Dyniątka przed hordą ptaków zombie. Za pomocą kuszy sieje strach w przestworzach. Zombirds to niejako sequel Shoot the Birds. W odróżnieniu jednak od części pierwszej zrezygnowano z upływającego czasu. Trzeba dbać tylko o to, aby zestrzelić ptaki, które wykradają dzieciaki z ogrodu. Aplikacja jest również dostępna za darmo dla użytkowników Androida.

Premiera Anomaly Korea tuż przed Gwiazdką

Anomaly Warzone Earth to świetny Tower Offense, który podbił jakiś czas temu platformy mobilne. Już wkrótce polskie 11 bit Studios pochwali się sequelem, którego akcja będzie się rozgrywała w Korei. Więcej na ten temat znajdziecie w tekście Bartosza Brzostka.

Anomaly Korea - Gameplay Trailer

Wiemy już, kiedy gra pojawi się na wirtualnych półkach w App Store oraz Google Play. Chociaż polski producent poinformował świat elektronicznej rozrywki, że premiera nastąpi tuż przed Gwiazdką, moim zdaniem będzie to najbliższy czwartek. W ten dzień tygodnia bowiem pojawiają się największe premiery w App Store. Sklep Apple’a od piątku będzie zamrożony dla developerów, więc 20 grudnia to najbardziej prawdopodobna data premiery gry na obu platformach.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)