OnePlus 8 coraz bliżej. Pojawiły się zdjęcia

OnePlus 8 coraz bliżej. Pojawiły się zdjęcia

OnePlus 8 Pro ma zostać wyposażony w ekran z kamerką w otworze
OnePlus 8 Pro ma zostać wyposażony w ekran z kamerką w otworze
Źródło zdjęć: © TechDroider
Patryk Korzeniecki
24.02.2020 17:52, aktualizacja: 24.02.2020 18:52

OnePlus 8 Pro ma tym razem zafundować bezramkowy ekran z otworem na kamerkę. Poza tym firma ma zastosować błyszczące szkło.

OnePlus 8 Pro ma być pierwszym telefonem OnePlusa z indukcyjnym ładowaniem. Ma mieć też trzy aparaty z tyłu, co potwierdzają nowe przecieki.

OnePlus 8 Pro w folii potwierdza przecieki

OnePlus 8 Pro na najnowszym zdjęciu pozuje zasłonięty matowym tworzywem. Prawdopodobnie jest to folia ochronna którą zostaje zabezpieczony przed włożeniem do pudełka. Na innym ujęciu z kolei widać goły tył.

Uwagę zwraca potrójny moduł aparatu z lampą błyskową pod soczewkami i mniejszym obiektywem wraz z (prawdopodobnie) modułem laserowym po lewej.

Telefon ze zdjęć potwierdza poprzednie przecieki. Budowa tylnej klapki jest w zasadzie identyczna. Zastanawia tylko połysk - na wcześniejszych wizualizacjach tylna pokrywa wydawała się matowa. Wszystko wskazuje jednak na to, że producent zdecyduje się jednak na błyszczącą.

Obraz
© SlashLeaks / twitter.com/IntelSfs

Moim zdaniem to zmiana na minus - mat w takim OnePlusie 7T wyglądał fantastycznie. Poza tym matowa powierzchnia dużo wolniej się rysuje i brudzi.

OnePlus 8 Pro ma być wyposażony w 6,65-calowy ekran z aparatem do selfie w otworze po lewej stronie i najprawdopodobniej wymienione ładowanie bezprzewodowe. Należy wspomnieć, że szef OnePlusa sceptycznie wypowiadał się o tej technologii.

Z czasem powinno pojawić się więcej plotek dotyczących specyfikacji urządzenia.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)