Orange powtarza lubianą promocję. Do zgarnięcia nawet 1200 GB internetu

Orange powtarza lubianą promocję. Do zgarnięcia nawet 1200 GB internetu

Orange rozpoczyna nowy rok od promocji (Pavlo Gonchar/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
Orange rozpoczyna nowy rok od promocji (Pavlo Gonchar/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
Źródło zdjęć: © GETTY | SOPA Images
Miron Nurski
02.01.2023 14:30

Sieć Orange przed powtórzeniem akcji nie zraził nawet fakt, że T-Mobile za podobną promocję znalazł się na celowniku UOKiK-u.

Promocja "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + 1200 GB za 0 zł" skierowana jest do użytkowników Orange na kartę. A konkretnie nowych lub przenoszących numer.

W ramach promocji Orange oferuje:

  • cykliczną usługę Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15 GB za darmo na okres 31 dni. Po bezpłatnym miesiącu usługa odnowi się automatycznie w standardowej cenie 31 zł za miesiąc;
  • 1200 GB internetu, a konkretnie paczki 100 GB przez 12 miesięcy. Bonus 100 GB przyznawany jest co miesiąc, o ile usługa cykliczna "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15 GB" pozostaje aktywna.

Aby skorzystać z promocji należy aktywować dowolny starter Orange na kartę (za wyjątkiem startera Zawsze bez limitu) do 31 marca 2023, doładować konto za przynajmniej 5 zł oraz wysłać bezpłatnego SMS-a o treści START na numer 814.

T-Mobile przez podobną promocję znalazł się w tarapatach

Jak na ironię, w dniu, w którym Orange poinformowało o powtórzeniu swojej promocji, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ogłosił wszczęcie postępowania przeciwko sieci T-Mobile. Na celowniku organu znalazła się bardzo podobna oferta "1200 GB za darmo na rok".

UOKiK-owi nie podobają się jednak nie tyle warunki promocji, co sposób ich prezentowania, który "może wprowadzać w błąd". Orange - być może nauczony błędami rywala - używa innych haseł promocyjnych.

Miron Nurski, redaktor prowadzący Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)