Play rozwija światłowody. Kolejne lokalizacje w zasięgu szybkiego internetu

Play rozwija światłowody. Kolejne lokalizacje w zasięgu szybkiego internetu

Play rozwija światłowody. Kolejne lokalizacje w zasięgu szybkiego internetu
Źródło zdjęć: © Play
Konrad Siwik
14.05.2022 10:33, aktualizacja: 15.05.2022 16:07

Play rozwija usługę internetu światłowodowego i rozszerza jej zasięg o kolejne lokalizacje. Dzięki współpracy z firmą Nexera superszybki internet światłowodowy dotrze do kolejnych ponad 300 tys. gospodarstw domowych.

Internet światłowodowy Play jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują stabilnego połączenia z siecią. Dzięki rozszerzeniu dostępności Play oferuje rozwiązania najwyższej jakości, wpisujące się w potrzeby wymagających użytkowników oraz całych rodzin, które do codziennej pracy i rozrywki korzystają z wielu urządzeń jednocześnie.

Play we współpracy z firmą Nexera rozszerza zasięg internetu światłowodowego na terenie województw: warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego. Współpraca obejmie wszystkie otwarte sieci firmy, budowane w ramach inwestycji własnych oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Usługa oferowana jest w trzech wariantach prędkości:

  • []do 300 Mb/s już od 55 zł miesięcznie;[]do 600 Mb/s już od 65 zł miesięcznie; do 1 Gb/s już od 80 zł miesięcznie.

Podana cena zawiera rabat 10 zł za korzystanie z abonamentu głosowego Play, 10 zł za korzystanie z telewizji PLAY NOW TV, 5 zł za e-fakturę i terminowe płatności oraz 5 zł za zgody marketingowe. W przypadku klientów biznesowych ceny poszczególnych wariantów prędkości wynoszą kolejno 50 zł, 60 zł i 70 zł netto miesięcznie.

Konrad Siwik, dziennikarz Komórkomanii

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)