Play zatrzyma cię w domu. Internet stacjonarny przez pół roku bez opłat

Play zatrzyma cię w domu. Internet stacjonarny przez pół roku bez opłat

Play zatrzyma cię w domu. Internet stacjonarny przez pół roku bez opłat
Źródło zdjęć: © Getty Images
Konrad Siwik
06.05.2022 15:13, aktualizacja: 12.02.2023 20:16

Play przygotował specjalną promocję, która umożliwia duże oszczędności. Przy wyborze Internetu stacjonarnego o prędkości 600 Mb/s bądź światłowodowego o prędkości 600 Mb/s lub 1 Gb/s i wybraniu oferty na 24 miesiące, każdy nowy i stały klient otrzymuje rabat, dzięki któremu nie ponosi kosztów za wybrany pakiet przez pierwsze sześć miesięcy.

Abonament za internet stacjonarny 600 Mb/s w Play dla obecnych klientów to 50 zł. Co więcej, uwzględniając przyznawany na pół roku rabat, średnia cena za usługę zmniejsza się do 39 zł miesięcznie. Z kolei abonament za internet światłowodowy o prędkościach 600 Mb/s oraz 1 Gb/s wynosi odpowiednio 75 zł i 90 zł. Rabat naliczany jest automatycznie, a skorzystać z niego mogą zarówno osoby, które posiadają już usługi w Play, jak również nowi klienci.

Osoby, które nie posiadają innych usług kontraktowych u fioletowego operatora, również mogą skorzystać z tej promocji, natomiast ceny abonamentów za dostęp do sieci zaczynają się od 60 zł miesięcznie.

W przypadku obydwu ofert Play udostępnia swoim użytkownikom nowoczesne urządzenia, gwarantujące stabilność oraz szybkość działania sieci domowej. W przypadku internetu stacjonarnego jest to router Technicolor CGA2121, natomiast przy światłowodowym – nowoczesny router Huawei K562 z Wi-Fi 6, zapewniający możliwość podłączenia nawet 64 urządzeń jednocześnie.

Operator przygotował również niespodziankę – ciesząca się ogromną popularnością promocja obejmująca internet z telewizją PLAY NOW TV, a do tego dostęp do sportowych emocji, filmów i seriali z Viaplay i CANAL+ online zostaje przedłużona. Zestaw internetu stacjonarnego wraz z telewizją i dostępem do platform VOD można otrzymać w atrakcyjnej cenie – już od 50 zł miesięcznie. W ramach tego pakietu klient otrzymuje dostęp do serwisu CANAL+ online przez pół roku od Play oraz Viaplay w cenie abonamentu na 24 miesiące.

Konrad Siwik, dziennikarz Komórkomanii

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)