Promocja na smartfony 5G w Play. Raty 0 proc. i płatność dopiero za 6 miesięcy

Promocja na smartfony 5G w Play. Raty 0 proc. i płatność dopiero za 6 miesięcy

Promocja na smartfony 5G w Play. Raty 0 proc. i płatność dopiero za 6 miesięcy
Źródło zdjęć: © Play
Konrad Siwik
29.04.2022 14:15, aktualizacja: 08.05.2022 17:28

Play przygotował promocję dla tych, którzy szukają nowego urządzenia w atrakcyjnej ofercie. Każdy, kto zdecyduje się na abonament głosowy oraz smartfon, może opłacić go w formie wygodnych rat 0 proc. rozłożonych nawet na 36 miesięcy i z początkiem płatności po wakacjach.

Smartfony 5G w Play będzie można nabyć z możliwością zakupu na wygodne raty 0 proc. i płatnością dopiero za 6 miesięcy. Sieć przygotowała tę specjalną promocję dla klientów, którzy szukają nowego urządzenia w atrakcyjnej ofercie. Płatność może zostać rozłożona na dowolny czas między 28 a 36 miesięcy, a dodatkowo również wysokość opłaty na start może zostać ustalona dowolnie. Tym samym, klient może samodzielnie określić:

  • []długość rat,[]opłatę na start, wysokość miesięcznej raty za urządzenie.

Dzięki temu każdy użytkownik będzie mógł określić ofertę według swoich możliwości – tak, aby łączna kwota odpowiadała wartości wybranego smartfona, a jednocześnie płatności zostały rozłożone w najwygodniejszy dla niego sposób. Poza wygodnym sposobem płatności Play proponuje dodatkowo kolejne udogodnienie – rata za smartfon zostanie naliczona dopiero po sześciu miesiącach. Dzięki temu użytkownicy zaczną spłacać telefon dopiero po wakacjach. Do tego czasu klient ponosi jedynie opłatę na start oraz za wybrany abonament.

W celu skorzystania z promocji i korzystnych rat 0 proc. na wybrany smartfon wystarczy zdecydować się na jedną z atrakcyjnych ofert głosowych – S, S+, M, L lub HOMEBOX zawierających atrakcyjne pakiety internetu, nielimitowane rozmowy oraz SMS-y, a także dostęp do kanałów telewizji PLAY NOW.

W ofercie dostępne są najnowsze smartfony, które gwarantują szybkość, wydajność oraz bardzo dobre aparaty. Do wyboru dostępne są m.in. modele:

  • []Samsung Galaxy A53 5G,[]realme 9 5G, Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G.

Konrad Siwik, dziennikarz Komórkomanii

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)