Premiera Galaxy Note'a 2 jeszcze w tym miesiącu

Galaxy Note 2 - koncept
Galaxy Note 2 - koncept
Kamil Bąkowski

03.08.2012 07:00, aktual.: 03.08.2012 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung odniósł spory sukces, wprowadzając na rynek w ubiegłym roku model Galaxy Note, który sprzedał się w liczbie ponad 7 mln sztuk. Jak donosi Reuters, na kolejnej konferencji Samsung Mobile Unpacked zostanie zaprezentowany Galaxy Note 2.

Samsung odniósł spory sukces, wprowadzając na rynek w ubiegłym roku model Galaxy Note, który sprzedał się w liczbie ponad 7 mln sztuk. Jak donosi Reuters, na kolejnej konferencji Samsung Mobile Unpacked zostanie zaprezentowany Galaxy Note 2.

Galaxy Note jest pierwszym telefonem, który łączy funkcje tabletu oraz smartfona. Stanowi idealny przykład na to, że rysiki nie tylko nie odeszły w zapomnienie, ale stają się jedną z kluczowych potrzeb użytkowników.

[solr id="komorkomania-pl-113868" excerpt="0" image="0" _url="http://komorkomania.pl/6501,czas-na-plotki-o-galaxy-note-2-moze-miec-elastyczny-ekran" _mphoto="elastyczny-ekran-samsung-11054d7.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2449[/block]

Wczoraj okazało się, że Samsung planuje przedstawienie modelu Galaxy Note 2 na konferencji Samsung Mobile Unpacked, która odbędzie się 29 sierpnia 2012 roku w Berlinie - dwa dni przed oficjalnym rozpoczęciem targów IFA. Informacja o dacie premiery została potwierdzona przez rzecznika prasowego koreańskiej firmy.

Czego możemy oczekiwać po nowym Galaxy Note 2? Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat nadchodzącego modelu. Plotkuje się, że będzie wyposażony w jeszcze większy ekran - 5,5 cali. Spodziewam się również szybszego procesora Samsung Exynos 4 Quad (jednostka z Galaxy S III?), lepszego aparatu, nowej odsłony Androida (Ice Cream Sandwich lub Jelly Bean) oraz rozbudowanych funkcji rysika, o czym mówi się już od dawna.

[solr id="komorkomania-pl-115949" excerpt="0" image="0" _url="http://komorkomania.pl/6236,smartfony-oferujace-rysik-galaxy-note-htc" _mphoto="cdn-gottabemobilecom-115-820e990.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2450[/block]

Data premiery Galaxy Note 2 nie jest przypadkowa. Samsung chce wzbudzić jak największe zainteresowanie następnym galaktycznym modelem jeszcze przed oficjalną prezentacją nowego iPhone'a. Można też mniemać, że zaraz po premierze południowokoreański gigant mocno przyłoży się do promocji rozwiązania, które powinno zostać wprowadzone do sprzedaży już pod koniec trzeciego kwartału.

Źródło: Reuters

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)