Promocja w Orange na kartę: 2x więcej czasu na połączenia

Orange
Orange
Źródło zdjęć: © GETTY | SOPA Images
Oskar Ziomek

05.01.2023 09:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Orange uruchamia promocję, w ramach której klienci taryf na kartę zyskają dwa razy więcej czasu na wykonywanie rozmów po doładowaniu konta. Promocja trwa tylko do końca stycznia, ale została włączona automatycznie u każdego - teraz wystarczy doładować konto na dwa sposoby.

Orange zachęca klientów taryf na kartę do doładowania konta do końca stycznia - zyskają wówczas dwa razy więcej czasu na wykonywanie połączeń. Jako przykład podawane jest doładowanie za 30 złotych w Orange Free na Kartę. Standardowo klient ma wówczas 31 dni na wykorzystanie dodanych środków, ale dzięki promocji, będzie miał na to 62 dni. Każdy numer telefonu może skorzystać z promocyjnych zasad tylko raz.

Orange tłumaczy, że bonus przyznawany jest tylko po doładowaniu konta w aplikacji, przez konto Mój Orange lub stronę pozwalającą na doładowania. Z regulaminu dowiadujemy się także, że poza podwajaniem czasu na wykonywanie połączeń, klient zyska również więcej czasu na wykorzystanie przyznanego promocyjnego pakietu gigabajtów w przypadku taryfy Orange Free na Kartę.

Opisywana promocja "2x więcej czasu na połączenia" dotyczy wszystkich taryf na doładowania w Orange, a więc: Orange YES, Orange POP oraz Orange Free na kartę. Promocja trwa od 4 stycznia do końca miesiąca. Warto sprytnie rozplanować doładowania konta. W przypadku doładowania za 200 złotych w Orange POP lub Orange Free na kartę można uzyskać przeszło 600 dni na wykorzystanie środków, a w Orange Yes - ponad rok.

Oskar Ziomek, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)