Quibi już działa. Serwis z filmami na smartfony przez 3 miesiące za darmo

Quibi już działa. Serwis z filmami na smartfony przez 3 miesiące za darmo

Quibi już działa. Serwis z filmami na smartfony przez 3 miesiące za darmo
Patryk Korzeniecki
07.04.2020 16:25, aktualizacja: 07.04.2020 23:33

Quibi to nowy serwis z treściami zoptymalizowanymi do oglądania na smartfonie. Serwis możecie wypróbować przez 3 miesiące bez opłat.

Quibi to nic innego jak krótkie filmiki dostosowane do szybkiej konsumpcji. Trwają ok. 6-10 minut, co ma wystarczyć do obejrzenia ich w drodze do pracy lub na uczelnię. Poza tym mają być dostosowane do oglądania na małym ekranie, niezależnie od jego orientacji. Najważniejsze rzeczy mają być ciągle widoczne na ekranie.

Serwis właśnie wystartował i oferuje długi okres próbny dla potencjalnie zainteresowanych.

Quibi pozwoli wypróbować się przez 3 miesiące

Nowy serwis VOD przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników. Będą oni mogli korzystać z Quibies przez 90 dni zupełnie za darmo.

Jest tylko jeden warunek - należy się zarejestrować do 30 kwietnia 2020 roku. Po tej dacie oczywiście dalej będziemy mogli utworzyć konto Quibi, jednak będziemy pozbawieni możliwości skorzystania z 3-miesięcznego okresu próbnego.

W Thanks A Million zobaczymy m.in. Jennifer Lopez
W Thanks A Million zobaczymy m.in. Jennifer Lopez© Quibi

Quibi wymaga podania formy płatności, np. danych karty płatniczej czy PayPala. Po wygaśnięciu okresu próbnego miesięczny koszt usługi wynosi 37,99 złotych.

W Quibi dostępne są takie produkcje jak serial Thanks A Million z Jennifer Lopez i Kevinem Hartem, teleturniej Dishmantled o gotowaniu czy &Music - czyli seria dokumentalna o fenomenie muzyki.

Quibi możecie pobrać ze sklepu App Store i Google Play.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)