Router od Orange w kieszeń - na wiosenne wyprawy

Router od Orange w kieszeń - na wiosenne wyprawy

Huawei E587 w Orange (fot.: reklama Orange)
Huawei E587 w Orange (fot.: reklama Orange)
Kira Czarczyńska
21.03.2012 07:30, aktualizacja: 21.03.2012 08:30

Pomarańczowy operator ma coś interesującego dla fanów łatwego dostępu do Internetu. Rozpoczęto właśnie promowanie Huawei E587 - mobilnego routera pozwalającego na korzystanie z sieci jednocześnie pięciu urządzeniom wyposażonym w Wi-Fi. Kieszonkowe wymiary i solidna bateria robią z niego naprawdę przydatnego towarzysza wszelkich wyjazdów.

Huawei E587 to ciekawe połączenie małego modemu i routera Wi-Fi. Wystarczy włożyć do niego kartę SIM operatora, aby rozdzielić połączenie internetowe na kilka (do 5) różnych urządzeń - smartfonów, tabletów, laptopów czy na przykład aparatów fotograficznych. Korzystać mogą z niego wszystkie jednocześnie, bezprzewodowo, bez konieczności udostępniania połączeń czy przekładania karty SIM.

Przepustowość routera to maksymalnie 42 Mbps - choć oczywiście taką prędkość można uzyskać jedynie w wyjątkowo sprzyjających warunkach, praktycznie tylko w dużych miastach. Obsługuje sieci 3G: DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS, a także 2G: EDGE/GPRS/GSM.

Huawei E587
Huawei E587

Bateria pozwala na korzystanie z Internetu przez 4,5 godz. lub na pozostawanie w stanie czuwania przez 150 godz. Huawei E587 wyposażony jest w gniazdo na karty microSD i obsługuje nośniki do 32 GB. Odpowiednia konfiguracja udostępnia tą kartę każdemu podłączonemu użytkownikowi, może więc służyć ona jako niewielki dysk sieciowy.

Urządzenie, jak łatwo się domyślić, sprzedawane jest przez pomarańczowego operatora z ofertą mobilnego Internetu - Orange Free.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)