Rozbite iPhone’y jako zaproszenia. Balenciaga rozesłała je do gości wydarzenia

Rozbite iPhone’y jako zaproszenia. Balenciaga rozesłała je do gości wydarzenia

Rozbite iPhone’y jako zaproszenia. Balenciaga rozesłała je do gości wydarzenia
Źródło zdjęć: © Twitter
Konrad Siwik
04.03.2022 17:17, aktualizacja: 05.03.2022 09:15

Balenciaga zaprasza gości na swój pokaz w ramach Paris Fashion Week przy pomocy rozbitych iPhone'ów z wygrawerowaną datą, miejscem i godziną.

Luksusowy dom mody Balenciaga zaprosił gości na swój najnowszy pokaz, wysyłając im spersonalizowane uszkodzone iPhone'y. Zamiast tradycyjnych papierowych zaproszeń, francuska marka zdecydowała się na wysłanie smartfonów Apple iPhone 6s z wygrawerowaną datą i godziną swojego pokazu jesień/zima 2022 na Paryskim Tygodniu Mody.

Opisany jako "autentyczny artefakt z roku 2022", telefon – wraz z poważnym uszkodzeniem w postaci pękniętego ekranu – jest prawdziwy, ale nie działa i powinien być używany "wyłącznie do celów pokazowych".

“Na tylnej ściance telefonu znajdują się spersonalizowane informacje. Jest to autentyczny artefakt z roku 2022. Jest niefunkcjonalny i ma służyć wyłącznie do celów pokazowych. Niniejszy dokument poświadcza, że zgodnie z naszą najlepszą wiedzą urządzenie to nie jest sztucznie wyprodukowane, lecz powstało w wyniku wieloletniego użytkowania, a później zaniedbania" – brzmi informacja załączona do telefonu.

Niekonwencjonalna metoda zaproszenia jest zgodna z zapowiedzią firmy Balenciaga dotyczącą cyfrowej transmisji na żywo, dzięki której Balenciaga FW22 będzie dostępna dla widzów na całym świecie. Sądząc po zaproszeniach inspirowanych Apple, a także po nazwie kolekcji "360° Show", pokaz Balenciagi będzie prawdopodobnie zawierał elementy cyfrowe. Wydarzenie odbędzie się 6 marca.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)