Rozbite iPhone’y jako zaproszenia. Balenciaga rozesłała je do gości wydarzenia

Strona głównaRozbite iPhone’y jako zaproszenia. Balenciaga rozesłała je do gości wydarzenia
04.03.2022 17:17
Rozbite iPhone’y jako zaproszenia. Balenciaga rozesłała je do gości wydarzenia
Źródło zdjęć: © Twitter

Balenciaga zaprasza gości na swój pokaz w ramach Paris Fashion Week przy pomocy rozbitych iPhone'ów z wygrawerowaną datą, miejscem i godziną.

Luksusowy dom mody Balenciaga zaprosił gości na swój najnowszy pokaz, wysyłając im spersonalizowane uszkodzone iPhone'y. Zamiast tradycyjnych papierowych zaproszeń, francuska marka zdecydowała się na wysłanie smartfonów Apple iPhone 6s z wygrawerowaną datą i godziną swojego pokazu jesień/zima 2022 na Paryskim Tygodniu Mody.

Opisany jako "autentyczny artefakt z roku 2022", telefon – wraz z poważnym uszkodzeniem w postaci pękniętego ekranu – jest prawdziwy, ale nie działa i powinien być używany "wyłącznie do celów pokazowych".

“Na tylnej ściance telefonu znajdują się spersonalizowane informacje. Jest to autentyczny artefakt z roku 2022. Jest niefunkcjonalny i ma służyć wyłącznie do celów pokazowych. Niniejszy dokument poświadcza, że zgodnie z naszą najlepszą wiedzą urządzenie to nie jest sztucznie wyprodukowane, lecz powstało w wyniku wieloletniego użytkowania, a później zaniedbania" – brzmi informacja załączona do telefonu.

Niekonwencjonalna metoda zaproszenia jest zgodna z zapowiedzią firmy Balenciaga dotyczącą cyfrowej transmisji na żywo, dzięki której Balenciaga FW22 będzie dostępna dla widzów na całym świecie. Sądząc po zaproszeniach inspirowanych Apple, a także po nazwie kolekcji "360° Show", pokaz Balenciagi będzie prawdopodobnie zawierał elementy cyfrowe. Wydarzenie odbędzie się 6 marca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)