Samsung Galaxy S Duos - wygląd Galaxy S III i DualSIM

Samsung Galaxy S Duos - wygląd Galaxy S III i DualSIM

Samsung Galaxy S Dous (fot. samsung)
Samsung Galaxy S Dous (fot. samsung)
Tomasz Nowak
31.07.2012 11:30, aktualizacja: 31.07.2012 13:30

Ostatnio na rynku pojawiło się kilka ciekawych smartfonów z obsługą dwóch kart SIM, co wynika ze stale rosnącej popularności tego typu rozwiązań.

Ostatnio na rynku pojawiło się kilka ciekawych smartfonów z obsługą dwóch kart SIM, co wynika ze stale rosnącej popularności tego typu rozwiązań.

Galaxy S Duos na pierwszy rzut oka wygląda jak Galaxy S III. Najwyraźniej Samsung jest tak zadowolony ze swojego designu, że z chęcią wykorzysta go w innych modelach (co podpiera również ogromna popularność urządzenia). Niestety, wygląd to jedyne podobieństwo do flagowego urządzenia koreańskiego producenta.

Samsung Galaxy S Duos będzie wyposażony w jednordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon MSM7227A o taktowaniu 1 GHz. Do dyspozycji użytkownika zostanie oddane 512 MB pamięci RAM oraz 4 GB pamięci wewnętrznej. Z tyłu umieszczono aparat 5 Mpix, a z przodu kamerkę do wideorozmów.

Najważniejszym elementem jest obsługa dwóch kart SIM. Urządzenie będzie pracowało pod kontrolą systemu Android 4.0 Ice Cream Sandwich z nakładką TouchWiz. Sądząc po specyfikacji, cena nie będzie wygórowana.

Taka konfiguracja pozwoli na wygodną pracę z Androidem, a wygląd Galaxy S III może dodatkowo skusić wielu klientów. Smartfon prawdopodobnie pojawi się w Indiach już pod koniec lata. Moim zdaniem Samsung może tam liczyć na dobre wyniki sprzedażowe, co potwierdzały różne modele wprowadzane przez producenta na tym rynku. Niestety, obecnie nie ma informacji, czy Galaxy S Duos trafi również na rynek europejski.

Źródło: Androidcentral

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)