Samsung Galaxy S11e przyłapany na zdjęciu. S11+ z nowym sensorem 108 MP

Samsung Galaxy S11e przyłapany na zdjęciu. S11+ z nowym sensorem 108 MP

Samsung Galaxy S11 - prawdopodobny wygląd urządzenia / @OnLeaks
Samsung Galaxy S11 - prawdopodobny wygląd urządzenia / @OnLeaks
Patryk Korzeniecki
09.12.2019 14:03, aktualizacja: 09.12.2019 15:03

Samsungi serii Galaxy S11 ukazują się na kolejnych przeciekach. Pojawiły się nowe informacje na temat aparatu i zdjęcia mogące zdradzać wygląd jednego z nadchodzących flagowców Samsunga.

Samsungi Galaxy 11 generacji są jednymi z najbardziej wyczekiwanych smartfonów. Ptaszki ćwierkają, że jeden z telefonów dostanie sensor o rozdzielczości 108 MP. Wprawdzie Xiaomi w modelu Mi Note 10 zastosowało sensor Samsung HMX, jednak... kto powiedział, że to będzie właśnie on?

Samsung Galaxy S11+ może mieć nieznaną jeszcze matrycę 108 Mpix

Tak jak pisałem wyżej, Samsung ma zaimplementować w swoim nowym dziecku najbardziej rozdzielczy sensor na rynku. Wiele osób (w tym ja) spodziewało się, że firma zastosuje sensor Samsung HMX obecny w smartfonach Xiaomi Mi Mix Alpha i Xiaomi Mi Note 10. Na Twitterze pojawiły się jednak informacje sugerujące istnienie jeszcze innej matrycy.

Ice Universe zamieścił post w którym informuje, że Samsung ma zastosować w modelu S11+ specjalną matrycę 108 MP. Nie będzie to jednak Samsung HMX. I teraz najciekawsze - nowy sensor ma dostarczyć jeszcze lepszą jakość zdjęć niż HMX. Przyznam, że to są bardzo odważne zapewnienia - już HMX dostarczał bardzo dobrą jakość zdjęć, więc co będzie w przypadku aparatu w Samsungu Galaxy S11+? Może być miazga.

Samsung Galaxy S11e: zdjęcie potwierdza wygląd

Samsung Galaxy S11e w module testowym
Samsung Galaxy S11e w module testowym© weibo.cn

Widzieliśmy już pewne przecieki na temat najmniejszego przedstawiciela nowych flagowców. Pojawiły się fotografie, które mocno się z nimi pokrywają.

Samsung Galaxy S11e w module testowym
Samsung Galaxy S11e w module testowym© weibo.cn

Na Weibo ukazały się zdjęcia Samsunga Galaxy S11e w obudowie testowej. Wprawdzie nie są oszałamiającej jakości, jednak możemy wyciągnąć pewien wniosek. Producent może pójść w symetryczne rozmieszczenie elementów w module fotograficznym, podobne do tych w nadchodzących Samsungach Galaxy A51 i A71.

Jeśli okażą się prawdziwe, to Samsung Galaxy S11e będzie całkiem przyjemnym dla oka modelem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)